Koty

Trzymanie i opieka nad lwem jako zwierzęciem domowym

Zobacz także

Dlaczego jest posiadanie lwa jako zwierzęcia domowego jest tak szalony, Z filmów fabularnych sensacji Król Lew, myśl może weszła do umysłu w jednym punkcie lub innego do posiadania Lwa jako zwierzę domowe, lub innego egzotycznego dużego kota, jako zwierzę domowe? Ich sama moc, piękno i niezrównany atletyzm jest czymś naprawdę do zobaczenia. Niestety, z szacowanych 10.000 dzikich kotów w niewoli w Stanach Zjednoczonych, tylko szacunkowo 350 jest trzymanych w zarejestrowanych i akredytowanych placówkach zoologicznych.

Prywatne posiadanie lwa jako zwierzęcia domowego nie jest zalecane, a wiele stanów ma bardzo surowe zakazy lub ograniczenia dotyczące posiadania egzotycznych zwierząt. Nie tylko lew jest dzikim, zagrożonym gatunkiem, który powinien być pozostawiony w naturze, ale także lew domowy ma niezwykle skomplikowane i trudne potrzeby behawioralne, dietetyczne i ćwiczeniowe, które muszą być spełnione, aby zwierzę pozostało szczęśliwe i zdrowe.

Spis treści

O lwie jako

zwierzęciu domowym

Lew to duży kot z rodzaju Panthera pochodzący z Afryki i Indii. Ma muskularne, głębokie ciało, krótką, zaokrągloną głowę, okrągłe uszy i owłosioną kępkę na końcu ogona. Jest dymorficzny płciowo; dorosłe samce lwów są większe od samic i mają wydatną grzywę. Jest to gatunek społeczny, tworzący grupy zwane dumami. Duma lwa składa się z kilku dorosłych samców, spokrewnionych samic i młodych.

Grupy samic lwa zwykle polują razem, żerując głównie na dużych zwierzętach kopytnych. Lew jest drapieżnikiem wierzchołkowym i kluczowym; chociaż niektóre lwy padają, gdy pojawiają się możliwości i są znane z polowania na ludzi, gatunek ten zazwyczaj nie. l

ion pet

Przeczytaj więcej

:

Czy goryle mogą zrobić dobre zwierzęta domowe?

Czy lwy są dobrymi zwierzętami domowymi?

Więc. chcesz dużego kota jako zwierzę domowe? Być może słodki mały lew cub, że można przytulić się z. Nie ma nic, co pokocha cię jak lwiątko. A może oswojona kuma, która może zostać w twoim domu i spać na łóżku z tobą. Zanim wybiegniesz i kupisz lwa dla zwierzaka, jest kilka ważnych informacji, które powinieneś nie tylko znać, ale w pełni zaakceptować.

Pierwszą ustaloną zasadą jest to, że „duży kot” i „zwierzę domowe” nie należą do tego samego zdania. Wielkich kotów nie da się „oswoić” w potocznym rozumieniu tego słowa. Są i zawsze będą to stworzenia dzikie.

Lew nie jest kotem domowym. Nie pozostaje na zawsze mały. W rzeczywistości lwy i tygrysy szybko zaczynają rosnąć w tempie pięciu funtów na tydzień. Kiedy w końcu dojdziesz do wniosku, że nie możesz go zatrzymać, znalezienie dla niego domu innego niż cmentarz jest praktycznie niemożliwe.

Dlatego powinieneś najpierw uświadomić sobie, jak wygląda prywatna własność lwa domowego. Porozmawiaj z ludźmi, którzy mają duże koty. Dowiedz się, ile trzeba się natrudzić, aby zapewnić kotu odpowiednią dietę.

Czy masz doświadczenie w obchodzeniu się z dużymi kotami? Jeśli nie, nie powinieneś nawet rozważać własności. Czy masz dzieci? Jeśli tak, opuść teraz tę stronę. Zbyt wiele dzieci zostało trwale oszpeconych lub zabitych przez duże koty swoich rodziców. Zarówno dzieci jak i koty płacą za głupotę swoich rodziców i właścicieli.

Na tej stronie przyjrzymy się niektórym faktom i fantazjom związanym z posiadaniem dużego kota i powiemy ci, jakie przygotowania powinieneś poczynić przed uzyskaniem lwa jako zwierzęcia domowego.

Czy mogę posiadać lwa jako zwierzę domowe?

Czy mogę posiadać lwa jako zwierzę domowe? Przede wszystkim, zanim zaczniesz myśleć o posiadaniu lwa jako zwierzęcia domowego

, powinieneś sprawdzić, czy jest to legalne, różne stany mają różne prawa? Posiadanie lwa domowego jest uważane za legalne lub jest nieuregulowane w ośmiu stanach, z których wszystkie mają raczej luźne przepisy regulacyjne dotyczące praw zwierząt w ogóle: Karolina Północna, Alabama, Delaware, Nevada, Oklahoma, Karolina Południowa, Wirginia Zachodnia i Wisconsin. Czternaście innych stanów wymaga pozwolenia na posiadanie lwa lub innego dużego kota. Oznacza to, że mniej więcej połowa stanów akceptuje lwy domowe na zasadzie prawnej.

Czy lwy mogą być przyjazne?

Czy lwy mogą być przyjazne dla ludzi? Rzecz w tym, że choć lew może być sympatyczny i niezawodny przez 90% czasu, to może też wpaść w popłoch z jakiegoś powodu i wybić się. I, jeśli nagle straci swój temperament, może, oczywiście, zrobić straszne szkody w ciągu kilku sekund.

Lub, ze względu na jego wielką siłę, pet lwa może kogoś zranić, nawet nie zamierzając go lub może po prostu do gry z powodu mocy, że ma w swoim ciele.

lion pet

Zachowanie i temperament

Lew

jako zwierzę domowe może być ekscytującym pomysłem, Lwy są ogromne, solidne i niebezpieczne feliny. Mogą sprowadzić 500-funtową biegnącą gazelę, i są bardzo regionalne. W naturze, lwy męskie obejmie region do około 40 mil, samice obejmują około siedem mil domeny. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma możliwości, aby w tym samym czasie, w którym jest to możliwe, można było korzystać z usług firmy, która zajmuje się sprzedażą i dystrybucją.

Pomimo faktu, że lwiątka są małe i urocze, tylko w pierwszym roku rozwiną zbyt wiele kilogramów i będą miały zęby kły i haki o długości kilku cali. Właściciele nie mogą deklasować żadnych lwów, ponieważ wykorzystują one swoje haki do spacerowania. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co liczyć na to, że w przyszłości będzie to możliwe.

Na długo przed swoim pierwszym rokiem, lwie szczenię staje się odpowiednio duże, aby zepchnąć dorosłego człowieka, a to wyjątkowo słabo pomyślana koncepcja, aby zmagać się z potomstwem. W istocie, nawet ich zabawne skubnięcia mogą wyrządzić prawdziwą krzywdę i zabić człowieka. Wiele lwów jest ostrożnie i świadomie przygotowanych do kontaktów z osobami i przez długi czas nie będą one miały miejsca, jednak nie można odpowiednio przewidzieć zachowania lwa – to wciąż dzikie stworzenia na podstawowym poziomie. Renomowani trenerzy zostali pobici i zabici przez swoje najdroższe lwy, nawet w następstwie pracy z nimi każdego dnia przez dość długi czas.

Jak dużo jest lwów domowych?

Zakup lwa pet

Koty egzotyczne wahają się w cenie od 900,00 dolarów Bobcat do 7500,00 dolarów za lwa cub.
Większość średnich kotów, jak Servals i Caracals, kosztują $ 1700.00 do $ 2800.00 i Ocelots może uruchomić tak wysokie, jak $ 15,000.00. Im bardziej rzadki kot, tym wyższa cena. Nawet jeśli może to być ostre i przytulne lwa cub teraz, w ciągu roku osiągną prawie ich pełny rozmiar i będzie opryskliwy (bez względu na to, jak młody go wykastrować lub spay jej), więc musisz mieć kilka rzeczy gotowych, gdy kot przychodzi do domu.trudno jest znaleźć lwa na sprzedaż wewnątrz USA lub w innym kraju.

lew jako zwierzę domowe Lion

Pet Cost

Jeden lew może kosztować dużo pieniędzy

.

To kosztuje $1000-$3000, w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar, płeć, wiek pantery i warunki hodowcy. To może wyglądać łatwe do posiadania jednego, ponieważ

nie jest tak trudno zarobić 1000 dolarów. Prawda? Pamiętaj, że to co spali twoje pieniądze w banku to ich potrzeby.

Lwy mają wiele potrzeb do życia. Nie możesz po prostu umieścić swojego lwa w swoim domu. Jest to niebezpieczne i sprawi, że twój zwierzęcy lew będzie niespokojny. Musisz kupić dużą przestrzeń dla klatki swojego lwa. Kiedy mówię duże, oznacza to, że jest to miejsce, w którym można się poruszać i nadal wykonywać niektóre z ich dzikich zachowań.

Dlatego lwa można zobaczyć tylko w zoo lub w schronisku. Te placówki mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapewnić różne potrzeby swoich lwów. Jeśli nie masz takich pieniędzy, nie możesz posiadać lwiego zwierzaka. Będziesz tylko marnować pieniądze, które zostały wykorzystane w coraz lwa jako zwierzę domowe, które chcesz.

Housing Lion as a Pet

Większość państw ma wymagania dotyczące klatek o różnych standardach. W niektórych stanach, musisz mieć nie mniej niż 5 akrów, jeśli chcesz posiadać dużego kota. Acreage, gdzie mieszkam, jest 100.000,00 dolarów za opiekę, ale wiele wiejskich miejsc w pobliżu może być tak niskie, jak 10.000,00 dolarów za opiekę. Większość państw i federalne wytyczne wymagają następnie, że masz 8-stopowe ogrodzenie obwodowe, które na 5 akrach może łatwo uruchomić $ 8000.00. Nie wolno używać tej zewnętrznej ściany jako część klatki, więc klatka będzie kolejny $5,500.00 dla małych i średnich kotów, jak ryś do $10,000.00 dla lwa, lamparta lub tygrysa.

Będziesz potrzebował dachu, aby zapobiec ucieczkom, więc rozważyć w swoim projekcie, jak będzie wspierać go. To są tylko twoje pierwsze lata, koszty rozruchu. Nigdy nie będziesz w stanie przenieść się z dużym kotem, ponieważ Captive Wildlife Safety Act zabrania przenoszenia dużych egzotycznych kotów domowych przez linie stanowe. Wiele postępowych stanów zakazuje praktyki utrzymywania lwich kociaków w niewoli, a ty możesz zainwestować dziesiątki tysięcy dolarów, a następnie, gdy twój zwierzak umrze, nie możesz kupić innego.

Czy można oswoić lwa?

Oswajanie lwa to oswajanie i szkolenie lwów, albo dla ochrony, albo dla wykorzystania w rozrywce, takiej jak cyrk. Termin ten często odnosi się do oswajania i pokazywania lwów i innych dużych kotów, takich jak tygrysy, lamparty, jaguary, czarne pantery, gepardy i kuguary.

Jak niebezpieczne są lwy?

Większość lwów zaatakuje człowieka tylko wtedy, gdy nie może fizycznie zaspokoić swoich potrzeb w inny sposób. lwy są zazwyczaj ostrożne wobec ludzi i zazwyczaj nie wykazują preferencji dla ludzkiego mięsa. Chociaż ludzie są stosunkowo łatwą zdobyczą, nie są pożądanym źródłem pożywienia.

Czy lwy zabijają koty?

Oczywiście, tygrys czy lew nie zjadłby kota. Zostały one wyewoluowane do jedzenia konkretnych gatunków, aby ustabilizować naturę. Ale lew lub tygrys może zabić kota, jeśli napotkały go, ale nie zjedzą.

lwiątko

Czy lwy są dobrymi zwierzętami domowymi?

lwiątka

są zaskakująco łatwe i niedrogie do nabycia jako

zwierzęta domowe

.

Podczas gdy import i handel międzystanowy są zabronione, są one dostępne w wielu stanach od hodowców w niewoli. Oznacza to, że możliwe jest posiadanie dużego i potężnego zwierzęcia mięsożernego, niezależnie od tego, czy jesteś przygotowany do właściwej opieki nad nimi.

Czy lwy są bezpiecznymi zwierzętami domowymi?

Trzymanie lwów jako zwierząt domowych. lwy nie są udomowionymi kotami, ani nie powinny być trzymane jako zwierzęta domowe, ale wiele osób nadal opiekuje się nimi jako takimi. Jest to problematyczne, aby rozważyć utrzymanie szczeniaka lwów lub jakiegokolwiek dużego kota jako zwierzę domowe, a jednak tysiące są obecnie trzymane jako zwierzęta domowe-więcej niż są pozostawione na wolności.

Kot i Lew

Wszystkie koty, od naszego własnego pupila moggie

lwów i tygrysów, należą do tej samej rodziny zwierząt; rodziny Felidae. Inne kotowate, takie jak puma, lampart czy jaguar, są obligatoryjnymi mięsożercami i zjadają wszystko, co napotkają na swojej drodze, w tym koty domowe. Nie oznacza to jednak, że polują na Twojego kota domowego. Zwykle lwy i tygrysy nie jedzą kotów domowych i w wielu przypadkach widzieliśmy, że kot i lew mogą być tak przyjazne.

Psy i

lwy

Czy psy mogą dogadać się z lwami? Tak. Rzadko zdarza się, że wielki kot wychowywał się z psem. Bardziej prawdopodobne jest, że zaatakuje człowieka niż zwierzę, z którym się wychował. Nigdy nie można w pełni przewidzieć zachowania dzikiego zwierzęcia w danym momencie. Są one nazywane „dzikimi” z bardzo dobrego powodu. Kiedy duży kot osiągnie dojrzałość, wszystkie te dzikie instynkty stają się w pełni zrealizowane.

lew dla zwierząt

Prawdziwe listy od prawdziwych właścicieli egzotycznych zwierząt

:

Cześć: Mam dwa samce servals, najstarszy samiec, który jest pięć mocz i spray w całym domu (chociaż będzie korzystać z kuwety, jak również) Co zalecasz, aby usunąć zapach moczu kota z mojego domu, usunęliśmy wszystkie dywany i teraz mają drewno i płytki ceramiczne, ale miejsce pachnie okropnie, próbowałem mydła wybielacza, amoniaku i produktu enzymatycznego, ale nie może znaleźć niczego, co pozbywa się małego. Dom wygląda nieskazitelnie przez cały czas, ale po prostu cuchnie. Czy możecie mi pomóc? Kocham moje koty i nigdy nie pozbywam się ich z tego powodu, ale chciałabym ograniczyć te duszące zapachy. Dziękuję, Cheryl

Zobacz także

Powiązane artykuły
Koty

Kierowca UPS usłyszał kota i zdał sobie sprawę, że w jego ciężarówce znajduje się nieoczekiwany pasażer, co uczyniło jego trasę interesującą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Bezpański kot przeszedł od walki z ulicą i ulewnym deszczem do bycia trzymanym z miłością w miejscu swoich marzeń

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot na poboczu autostrady bez możliwości ucieczki, ludzie zebrali się, aby go uratować, aby mógł żyć dobrym życiem

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.