Koty

Kociak szukał pomocy na zewnątrz domu, a skończyło się na tym, że kot nauczył go wszystkiego

Zobacz także

Kociak został znaleziony przed domem, szukając pomocy. Trafił do kota, który nauczył go wszystkiego.

Pan Beesley i Bibby@bibby_the_kitty

Kiedy Kayla, pracownik Salem Friends of Felines, spotkała pomarańczowo-białego kociaka w schronisku, była całkowicie rozkochana, ponieważ przypominał jej jej kota.

Kociak został znaleziony kulejący ze złamaną nogą przed domem. Nie udało się uratować uszkodzonej kończyny, ale kociak zyskał nowe życie. Po operacji ożywił się i szybko przystosował do życia na trzech łapach.

Podczas gdy on leczył się, był na misji, aby znaleźć kogoś do miłości.

@bibby_the_kitty

Kiedy kotek zobaczył Kaylę ponownie tydzień później, od razu się przytulił i chciał towarzyszyć jej przy biurku. Zrobił sobie drogę na jej kolana i do jej serca.

Spędził prawie cały dzień z Kaylą, mimo że miał innych ludzi w pobliżu. Kayla debatowała nad przyjęciem go zaledwie dzień wcześniej, ale kociak wydawał się dokonać wyboru.

@bibby_the_kitty

Kayla powitała go w swoim nowym domu i nazwała go Bibby. Jej kot, Pan Beesley, był podekscytowany, aby go poznać. Pan B jest nieco chwiejny, gdy chodzi z powodu hipoplazji móżdżku, ale jest szczęśliwym chłopcem.

Kayla powoli wprowadził dwa, pozwalając im wąchać się nawzajem przez drzwi. Kilka dni później, mieli swoje oficjalne spotkanie i przywitanie.

To była miłość od pierwszego wejrzenia@bibby_the_kitty

Bibby wyskoczył ze swojego transportera, a Pan B był tuż obok, aby zrobić mu nos-boop. Po dużym rozciągnięciu, Bibby podszedł do swojego nowego przyjaciela i dał mu serdeczne uderzenie głową.

Nie trzeba dodawać, że była to miłość od pierwszego wejrzenia dla obu z nich.

@bibby_the_kitty

„Tak dobrze radzili sobie razem. Beesley uwielbiał bawić się z Bibby tak bardzo, że nie pozwoliłby mu odejść lub zrobić przerwy „, podzieliła się Kayla z Love Meow.

Od tego dnia Pan B chciał być wszędzie tam, gdzie był kotek, czuwając nad nim jak starszy brat. Przybiegał, gdy tylko Bibby chciał się bawić lub potrzebował przytulenia. „To takie urocze widzieć, jak po prostu obserwuje Bibby’ego i mruczy”.

@bibby_the_kitty

Pan B podzielił się z kociakiem swoją ulubioną zabawką w postaci różdżki i pokazał mu, jak się bawić. Latał po całym pokoju goniąc zabawkę ze swoją nieokiełznaną energią. Jego chwiejność wcale go nie spowalniała.

Bibby poszedł w ślady jego łap i zaczął się bawić, podczas gdy pan B zrobił przerwę, by odetchnąć. Obracali się, aby bawić się zabawką, dopóki obaj nie byli zmęczeni razem w przytulance.

@bibby_the_kitty

Pan B zabrał Bibby’ego do jego ulubionego miejsca rozrywki dla kotów – dużego okna. Teraz spędzają dużo czasu przy oknie w ciągu dnia, a w nocy oglądają razem telewizję.

Lubią spędzać czas przy oknie, patrząc na mijający dzień@bibby_the_kitty

Bibby rozwinął się w puszystego, młodego kota. Patrzy na Pana B i towarzyszy mu jak jego mały protegowany.

Pan B lubi obejmować Bibby’ego ramionami i kąpać go, zanim razem zasną.

@bibby_the_kitty

Bibby ma swoją własną miskę z jedzeniem, ale często podkrada przekąski z miski pana B. Chce być częścią wszystkiego, co robi jego kumpel.

Chodzą za sobą po całym domu@bibby_the_kitty

Jeden ma chwiejny chód, podczas gdy drugi ma trzy nogi. Obaj absolutnie kochają życie, uwielbiają się nawzajem i żyją każdym dniem w pełni.

Najlepsi z przyjaciół@bibby_the_kitty

Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi. Więcej od Bibby na Instagramie @bibby_the_kitty i Mr. B @mr_beesley.

Zobacz także

Related story: Stray Kitten Stays on Backyard Patio and Decides to Wait for Someone to Come Pick Him Up