Koty

Kot podąża za kotką przez drzwi dla zwierząt do domu, aby jej kocięta nie musiały mieszkać na zewnątrz

Zobacz także

Kotka poszła za kotką przez drzwi dla zwierząt do domu, aby jej kocięta nie musiały mieszkać na zewnątrz.

KaraokeCoastal Bend Cat Rescue

Pewna rodzina była oszołomiona, gdy odkryła w swoim domu mocno ciężarną bezpańską kotkę. Jak się okazało, kotka podążyła za kotką rezydentką i wkradła się do ich domu przez drzwi dla psów.

Żółwica była bardzo przyjazna, cały czas ocierając się o swoich znalazców. „Wiedzieli, że potrzebuje pomocy z ratunku, ponieważ była w bardzo dużej ciąży”, Mary Huckabee, Coastal Bend Cat Rescue Officer, podzieliła się z Love Meow.

Kot wyglądał tak, jakby miał zaraz urodzić, więc ratunek natychmiast zorganizował dom zastępczy dla słodkiego tortu.

Coastal Bend Cat Rescue

Kot został uroczo nazwany Karaoke, ponieważ był bardzo wokalny i natychmiast wypełnił pokój swoimi pięknymi trylami i ćwierknięciami.

Po zbadaniu swojej nowej przestrzeni i zatwierdzeniu wszystkich udogodnień, osiadła wygodnie na kolanach swojej przybranej mamy. Była tak szczęśliwa, że jest w domu, a jej silnik mruczący działał non stop.

Coastal Bend Cat Rescue

„Pozwoliliśmy jej żyć w luksusie w oczekiwaniu na przybycie jej dzieci”.

W dniu jej dostawy, cierpliwie czekała na swoją przybraną mamę, aby wrócić do domu. Jak tylko weszła w drzwi, Karaoke przyniosła sześć zdrowych dzieci na świat, trzy dziewczyny i trzech chłopców.

Coastal Bend Cat Rescue

Kociaki zostały nazwane po hitach karaoke: Sweet Caroline, Walking on Sunshine, Mustang Sally, Mickey, Uptown Girl i Hey Jude.

„Karaoke jest tak dobrą mamą. Uwielbia swoje dzieci i uwielbia się nimi chwalić. Jej kociaki mogą w każdej chwili przytulić się do baru mlecznego i zasnąć przy mruczących kołysankach.”

Karaoke jest wspaniałą kocią matkąCoastal Bend Cat Rescue

Jak tylko jej przybrana mama przychodzi, Karaoke zaczyna jej przyśpiewki z dudniącymi mruczkami i słodkimi ćwierknięciami. „Uwielbia się przytulać i lubi drapanie uszu, pocieranie brzucha i poklepywanie po tyłku”.

Kocięta rosną skokowo, uderzając jeden kamień milowy po drugim.

Coastal Bend Cat Rescue

Są na etapie, kiedy wychodzą z gniazda, aby się bawić i są bardzo ciekawe otoczenia.

Karaoke pilnuje swoich maluchów, aby nie wpadły w kłopoty. Jeśli któreś z nich płacze, przybiega i zaczyna mówić i zajmować się nimi.

Kibicuje swoim kociętom w ćwierkaniu i miauczeniuCoastal Bend Cat Rescue.

„Wyrastają na pewne siebie, figlarne, urocze kociaki. Uwielbiają się siłować i bawić. Kiedy przybrana mama odwiedza, kupują w jej kolanach dla przytulania”, Mary powiedziała Love Meow.

„Robią najsłodszą przytulankę doskonałości”.

Coastal Bend Cat Rescue

W wieku prawie pięciu tygodni, osobowości kociąt pojawiają się. Lubią kawortować po pokoju, wspinać się na wszystko, na czym mogą położyć swoje łapy, i rywalizować o uwagę swojej przybranej mamy.

„Ta rodzina uwielbia śpiewać sobie nawzajem i swojej przybranej mamie mrucząc i miaucząc. Kiedy nadchodzi czas kolacji, podkręcają głośność”.

Coastal Bend Cat Rescue

„Sweet Caroline i Uptown Girl są najbardziej przedsiębiorcze. Hey Jude i Mickey są ułożone i kochające zabawę. Mustang Sally jest miłośnikiem, który zawsze chce pocierania brzucha, a Walking in Sunshine jest trochę maminsynkiem”.

Coastal Bend Cat Rescue

Karaoke nigdy nie będzie musiała się martwić o jedzenie czy schronienie. Kiedy skończy z obowiązkami mamusi, zostanie poddana kastracji i będzie cieszyć się byciem center uwagi w kochającym domu, którego zawsze pragnęła.

Coastal Bend Cat Rescue

Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o rodzinie kotów i Coastal Bend Cat Rescue na Instagramie @coastalbendcats i Facebooku.

Zobacz także

Related story: Cztery kocięta znalezione na zewnątrz w wieku jednego tygodnia przeszły długą drogę jako ścisła gromada