Koty

Kot przychodzi do domu z miłą osobą, w ciągu 24 godzin znajdują kocięta pod swoim łóżkiem

Zobacz także

Kot trafił do domu z życzliwą osobą. W ciągu 24 godzin znaleźli pod swoim łóżkiem kocięta.

Bella the cat i jej kociętaAlyssa @adoptablesnycOkoło

dwa miesiące temu Damaris z NYC natknęła się na kota w bodedze, potrzebującego pomocy

. Kot

został wypuszczony na zewnątrz sklepu i widziano, jak wędruje w pobliżu ruchliwego ruchu.

Rotundowy kot był początkowo uważany za chłopca, ale Damaris zauważyła, że kot był kobietą i prawdopodobnie w ciąży. Dotarła do Alyssy, która jest wolontariuszką PuppyKittyNYCity Rescue, o pomoc.

Damaris wróciła do sklepu, a właściciel zgodził się oddać kota do ratowania, które może pomóc całej rodzinie.

Alyssa @adoptablesnycWhile

PuppyKittyNYCity zaoferowała zapewnienie zasobów, Alyssa miałaby miejsce otwarte na zastępstwo w ciągu kilku dni. Damaris zgłosiła się na ochotnika, aby odebrać kota i gościć go na razie.

Kot o imieniu Bella wrócił do domu z Damaris tego dnia i otrzymał bezpieczne schronienie i mnóstwo komfortu. Szybko stała się bardzo czuła wobec swojego ratownika.

Urodziła miot pięciu w ciągu 24 godzin po uratowaniuAlyssa @adoptablesnycW ciągu

24 godzin Damaris była zaskoczona, aby znaleźć Bellę zagnieżdżoną pod łóżkiem jej córki, a ona nie była sama. W mniej niż jeden dzień po uratowaniu, Bella zaczęła rodzić i urodziła miot pięciu.

Damaris zauważyła, że jedno z kociąt było w niebezpieczeństwie i rzuciła się do akcji. Pomimo braku doświadczenia z nowonarodzonymi kociętami, nauczyła się na miejscu, szukając informacji w Internecie, i pomogła mamie Belli, aby zapewnić wszystkim dzieciom dobrą opiekę.

Alyssa @adoptablesnycBella

z

ulgą przyjęła pomoc, gdy położyła się na boku, aby karmić wszystkie pięć głodnych ust. Z powodu terminowego ratowania, kocięta były w stanie uciec przed losem urodzenia w niebezpiecznym miejscu.

Alyssa powitała rodzinę sześciu w jej opiece kilka dni później. Założyła koci żłobek i zapewniła Belli obfite zapasy jedzenia.

Bella jest szczęśliwa, że dostała pomoc dla swoich dzieciAlyssa @adoptablesnyc

„Obserwowałam, jak opiekowała się swoimi noworodkami przez całą dobę – pielęgnując je, ćwierkając do nich. Od tamtej pory jest taka”, powiedziała Alyssa w Love Meow. „Jesteśmy tak szczęśliwi, że ona i wszystkie jej dzieci to zrobiły. „

Kiedy jeden z kotków spadł w tyle w wadze, Alyssa wkroczyła, aby zapewnić uzupełniające karmienie, jednocześnie dając Belli trochę ulgi i wsparcia.

Alyssa @adoptablesnyc

„Zaufała mi, kiedy wkroczyłem, aby pomóc i wkrótce potem zaczęła grać, a dzieci były z powrotem na torze

z wagą.

Bella daje swoim kociętom niepodzielną uwagę i upewnia się, że mają pełne brzuchy i są utrzymywane w nieskazitelnej czystości.

Bella jest wspaniałą matką dla jej wymagającej piątkiAlyssa @adoptablesnycNie

przeszkadza jej bycie zapaśnikiem lub wspinanie się po całej powierzchni przez jej littles, i kontynuuje doting na nich na każdym kroku.

„Śpiewa do nich

przez

cały dzień, zbiera je, aby je pielęgnować i zawsze sprawdza je”, dodała Alyssa. „Ona jest zawsze gotowa, aby zatrzymać się, upuścić i pielęgnować je w dowolnym miejscu. „

Alyssa

@adoptablesnycKocięta stają się duże, silne i bardzo zabawne. Utrzymują swoją mamę na palcach i doskonalą swoje kocie umiejętności, naśladując jej ruchy.

„Uwielbiają bawić się jej uszami i ogonem, a ona znosi to wszystko. Jest jedyna w swoim rodzaju. „

Alyssa @adoptablesnyc

Bella uwielbia czułość ze strony ludzi i ma wiele do powiedzenia. Kiedy bawi się zabawkami, jej wewnętrzny kotek wychodzi na jaw.

„Zachęcam więcej osób do zastępowania, ponieważ jest to tak satysfakcjonujące. PuppyKittyNYCity Rescue może użyć więcej wolontariuszy zastępczych właśnie teraz z nadchodzącą zimą”, Alyssa podzieliła się z Love Meow.

Alyssa @adoptablesnycThe

hałaśliwe pięć będzie szukało dobrych domów, gdy będą wystarczająco duże, aby je adoptować. Mama Bella ma już kochający dom, który czeka na nią, gdy skończy wychowywać swoje dzieci.

Jej ratownik, Damaris, zakochał się w słodkiej dziewczynie i będzie ją adoptował.

Alyssa @adoptablesnycPodziel się

tą historią ze znajomymi. Więcej na temat Belli i jej kociąt oraz fosterów Alyssy na Instagramie @adoptablesnyc.

Więcej

na PuppyKittyNYCity Rescue na Instagramie @puppykittynycity.

Zobacz także

Related story: Kitten Spotted in Office Building Warms Up to People and Decides to Trust and Purr