Koty

Kotka „dziękuje” rodzinie za przyprowadzenie jej do domu, kilka dni później ma kocięta w ciepłym łóżku

Zobacz także

Kotka „podziękowała” rodzinie za przyprowadzenie jej do domu. Kilka dni później urodziła kocięta w cieple i komforcie.

Salty Animal Rescue

Około miesiąc temu do Hamilton Animal Services trafiła kotka, którą znaleziono błąkającą się po ulicach z ciężarnym brzuchem. Rozpaczliwie potrzebowała domu, w którym mogłaby wychować swoje kocięta.

Karly Saltarski, współzałożycielka Salty Animal Rescue, dowiedziała się o jej trudnej sytuacji i natychmiast zaoferowała, że ją przygarnie. Z pomocą wolontariusza kotka Sage została bezpiecznie przetransportowana do domu zastępczego z Karly.

Sage była nieco zestresowana, ale gdy tylko weszła do domu, wyszła ze swojej skorupy.

Sage kotSalty Animal Rescue

Sage zwiedziła swoją nową przestrzeń, sprawdzając każdy zakamarek. Mając dach nad głową, jedzenie w zasięgu ręki oraz miękkie legowiska i koce, jej zmartwienia szybko zniknęły, a ona sama stała się spragniona czułości.

Podeszła do swojej rodziny zastępczej i ocierała się o każdą osobę, jakby dziękując za to, że przygarnęła ją do swojego domu.

Salty Animal Rescue

Następnie usiadła na kocu i przewróciła się na plecy, odsłaniając swój duży brzuch – ostateczny znak zaufania.

„Uważa się, że ma pięć lat. Kto wie, ile miotów już urodziła. Jestem bardzo szczęśliwa, że to będzie jej ostatni miot w życiu” – powiedziała Karly. „Kiedy skończy wychowywać swoje dzieci i zostanie zweryfikowana / wysterylizowana, będzie miała lepsze życie, niż kiedykolwiek mogła sobie wymarzyć”.

Salty Animal Rescue

Karly przygotowała budkę porodową dla przyszłej mamy i wszystkie udogodnienia, których potrzebowała. „Cały dzień się gnieździ i pielęgnuje. Maluchy poruszają się tam jak szalone i są gotowe do wyjścia”.

Około 10 dni po jej przybyciu, Sage wydała na świat swoje sześć miniaturowych maleństw. Karly obudziła się tego ranka, słysząc odgłos kociąt karmiących swoją mamę, otoczonych ciepłem i komfortem.

Urodziła sześć kociąt w zaciszu kochającego domuSalty Animal Rescue

Sage trzymała swoją wymagającą szóstkę (Szafran, Lawendę, Gałkę muszkatołową, Bazylię, Zioło i Koper) u boku przez cały czas, upewniając się, że wszystkie są pod dobrą opieką.

Mając wiele głodnych gęb do wykarmienia, Sage pochłaniała osiem małych puszek jedzenia dziennie, aby nadążyć za swoimi grubymi dziećmi. Spędzała większość dnia i nocy, spełniając każdą ich zachciankę.

Salty Animal Rescue

Za każdym razem, gdy Karly przychodziła sprawdzić, co słychać u rodziny, Sage zamieniała się w papkę i mruczała bardzo głośno, a jej dzieci tuliły się do niej. Z zachwytem rozprostowywała palce u nóg, a jej przybrana mama drapała ją po głowie.

Po dwóch tygodniach niepodzielnej uwagi ze strony Sage, kocięta osiągnęły kilka kamieni milowych i teraz zaczynają używać nóg, aby poruszać się po gnieździe.

Salty Animal Rescue

Mama Sage bacznie obserwuje swoją szóstkę roly-polies, aby nie sprawiały kłopotów. „Wykonuje najlepszą robotę i ma najgrubsze dzieci w historii. Basil i Nutmeg rywalizują o tytuł najcięższego kociaka”.

Podczas gdy Dill jest najłatwiejszym z całej gromadki, Nutmeg szlifuje swoje umiejętności zapaśnicze, spychając swoje rodzeństwo z drogi, gdy się porusza.

Salty Animal Rescue

Jego brat Herb próbuje iść w jego ślady, poruszając się i wzmacniając swoje małe kończyny. Lavender jest najmniejsza, ale dzielnie uczy się chodzić. Saffron jest ich bezczelną siostrą, księżniczką w przygotowaniu.

Dzięki domowi zastępczemu te szczęśliwe kocięta nigdy nie będą musiałyo spędzić dzień na zewnątrz, na mrozie. Rozkwitają jako kociaki domowe i rosną skokowo.

Salty Animal Rescue

Koniec z włóczeniem się po ulicach, szukaniem jedzenia i schronienia, „Sage jest o krok bliżej do najlepszego życia w swoim przyszłym domu na zawsze”.

Salty Animal Rescue

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o tej małej rodzinie i Salty Animal Rescue na Instagramie @saltyanimalrescue i Facebooku.

Zobacz także

Powiązana historia: Bezpański kot przybiega do kogoś, kto go woła, wtula się w nią i nie chce puścić

Powiązane artykuły
Koty

Kot przeoczony przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż przyszła po niego idealna rodzina, nie mógł być szczęśliwszy

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot pochyla się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczyna robić "myjnię samochodową" za pieszczoty

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka znaleziona za sklepem spożywczym prosząca o uwagę, okazuje się, że ma wiele kociąt do wykarmienia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.