Rośliny domowe

Stojaki na rośliny indoor – dekoracyjne rozwiązania dla roślin domowych

Zobacz także

Jeśli masz dużo roślin domowych – a dlaczego miałbyś nie mieć? — Stojaki na rośliny domowe to atrakcyjny i praktyczny sposób na pokazanie swoich cennych roślin. W końcu, czyż Twoja paproć lub filodendron nie zasługuje na to, aby stanąć na piedestale?

Paproć Boston, Peperomia i Baby’s Tears wyglądają dobrze razem na stojaku na rośliny.

Ujawnienie informacji o partnerach: Guide-to-Houseplants.com bierze udział w programach partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu po przejściu przez jeden z linków na tej stronie, mogę otrzymać prowizję bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Eksponowanie roślin domowych

Jeśli jesteś taki jak ja, pokryłeś każdy blat stołu, półkę i ladę roślinami.

Dlatego właśnie uwielbiam wielopoziomowe stojaki na rośliny domowe… oferują one łatwe rozwiązanie dla ich stylizacji. Grupując różne rośliny na różnych wysokościach, możesz zmienić chaotyczną dżunglę w uporządkowaną aranżację. Szybko. Łatwo. Nie trzeba mieć talentu dekoratorskiego.

Praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu jest miejsce na postawienie stojaka z roślinami. Wybierz miejsce, które ma odpowiedni rodzaj światła dla Twoich roślin, z dala od źródeł ciepła/ wentylacji.

Stojak piętrowy

Potrzebujesz więcej miejsca dla swoich roślin? Te wysokie półki wykorzystują pionową przestrzeń, aby pięknie zaprezentować małe rośliny.

Znajdź miejsce na wielopoziomowy akcent w pobliżu okna, aby zapewnić roślinom domowym światło, którego potrzebują, aby się rozwijać. Wykonane z trwałej stali rurowej, są to stojaki, którymi będziesz się cieszyć przez lata.

Spodoba Ci się to…mają niewielki rozmiar, więc zmieścisz je praktycznie wszędzie. Co więcej, możesz ich używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Indoor Stojaki roślin na sprzedaż

Pojedyncza roślina

Małe rośliny są całkiem piękne same w sobie. Niestety, mają tendencję do stłoczenia się razem na stole, gdzie żadna z nich nie jest prezentowana na ich korzyść.

Jak więc sprawić, by mała roślina wyróżniała się na tle innych?

Spraw, by jedna błyszczała, umieszczając ją samodzielnie na stojaku na piedestale. Wsuń roślinę do ozdobnej doniczki, aby ją ubrać.

Zmieniając rośliny, możesz zrobić gwiazdę z jednej, która nie wygląda najlepiej. Umieść na cokole orchideę ćmową, gdy kwitnie. Gdy nie jest, daj kwitnącemu fiołkowi afrykańskiemu swoją kolej w świetle reflektorów.

Grupowanie roślin

Jeśli jedna jest dobra, trzy są lepsze, a pięć jest, cóż… jeszcze lepszych.

Różne rodzaje roślin wyglądają najlepiej, gdy są ułożone w grupach po trzy, pięć lub więcej. Będziesz zaskoczony, jak różne faktury liści i kolory mogą się wzajemnie uzupełniać. Wyeksponuj kwitnącą roślinę, umieszczając ją z przodu i w centrum.

Dobrze znoszą wilgoć. Rośliny domowe umieszczone razem na stojakach nie tylko wyglądają lepiej, ale także lepiej rosną. Grupy roślin tworzą wilgotny mikroklimat i cieszą się wyższym poziomem wilgotności. Jaka roślina tropikalna tego nie kocha?

Pozwól, aby ten przyciągający wzrok stojak zaprezentował Twoje małe rośliny w zupełnie nowy sposób.

Zainspirowany przez naturę, ten przystojny stojak na gałęzie będzie Ci służył przez lata. I pokochasz to — składa się na płasko, co ułatwia przechowywanie.

  • Oszczędzający miejsce design jest idealny do Twojego pokoju rodzinnego, sypialni lub jadalni.
  • To łatwy, zorganizowany sposób na wyświetlanie małych roślin.
  • Wykonany z mocnej stalowej ramy i 3 szklanych półek, aby z łatwością utrzymać rośliny.

Potrzebujesz więcej miejsca dla swoich roślin? Ten solidny stojak zwieńczony tacą jest odpowiedzią.

Znajdź miejsce dla tego pięknego akcentu w pobliżu okna lub przenieś go na patio na lato. Żelazny stojak ma odporne na warunki atmosferyczne wykończenie, więc możesz go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Spodoba Ci się to…taca z fałszywej miedzi jest wodoodporna, dzięki czemu można na niej przechwytywać krople. Dodatkowo, tacka łatwo się podnosi, więc możesz ją zabrać do zlewu, aby podlać.

Więcej stojaków na rośliny w pomieszczeniach do zbadania

Ponadczasowe rzemiosło jest żywe w stojakach na rośliny z kutego żelaza. Sprawdź je.

Chcesz czegoś bardziej tradycyjnego? Spójrz na te drewniane stojaki na rośliny.

Zobacz także

Powiązane artykuły
Rośliny domowe

Blog o roślinach domowych

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Rośliny domowe

Pielęgnacja roślin różowej lilii Calla: Uprawa Zantedeschia rehmannii w pomieszczeniach

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Rośliny domowe

12 pomysłów na rozpoczęcie wysiewu nasion przy użyciu materiałów z recyklingu

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.