Zdrowie zwięrząt

Szczeniak z Toronto połączony z właścicielem prawie trzy tygodnie po kradzieży

Zobacz także

Obrazek przez Global News

Po oddzieleniu od swojego właściciela przez prawie trzy tygodnie, szczeniak buldoga amerykańskiego porwany z domu w Toronto wcześniej w tym miesiącu, jest teraz połączony ze swoim właścicielem.

Wcześniej w tym miesiącu, 5 lipca, podejrzany włamał się do mieszkania przy Jane Street i Shoreham Drive, a pies, Bella, został uprowadzony. Według policji, Bella została znaleziona przez swojego właściciela w miejskim schronisku dla zwierząt 25 lipca o godzinie 15.00, 20 dni po tym, jak była widziana po raz ostatni.

W oświadczeniu Toronto Police Service, Bella po porwaniu została potrącona przez pojazd w Scarborough. Uprzejmy nieznajomy znalazł wtedy i przywiózł psa do weterynarza, aby leczyć jego obrażenia.

Właścicielka psa, Lauren, która zezwoliła Global News na używanie tylko jej imienia, opisała tygodnie bez Belli jako „piekło”. Lauren ujawniła mediom, że wypadek samochodowy pozostawił jej amerykańskiego buldoga ze strzaskaną łopatką.

„To był absolutny koszmar”, powiedziała. „Nie wiedząc, czy zobaczę ją ponownie, nie wiedząc, kto ją miał (lub) co się z nią dzieje”.

„(Bella’s) ma jakby odpoczywającą poważną twarz, (ale) mogłem powiedzieć, że była podekscytowana i byłem podekscytowany”, powiedziała, zauważając, że ogon Belli był wagging.

Lauren powiedział, że Bella początkowo wykazała pewien niepokój. „Ale pobiegła do mnie, wie, kim jest jej mama” – dodała.

Lauren wyraziła swoją wdzięczność wszystkim ludziom, którzy pomogli sprowadzić Bellę do domu. „Doceniam wszystkich za pomoc, zwłaszcza panią, która zgarnęła ją z ulicy, zwłaszcza detektywa Morrisa i wszystkich na 31 (Division). Dziękuję.”

Zobacz także

Tiffany Ellis, 26-letnia kobieta, poszukiwana za kradzież, jest obecnie poszukiwana przez policję. Każdy, kto ma informacje, jest zachęcany do dzwonienia pod numer (416) 808-3100. Dodatkowo Crime Stoppers przyjmuje anonimowe wskazówki przez telefon pod numerem 416-222-TIPS lub online pod adresem www.222tips.com (8477).

Powiązane artykuły
Zdrowie zwięrząt

Higiena uszu psa: 8 wskazówek dotyczących czyszczenia uszu psa

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Zdrowie zwięrząt

Ile ćwiczeń potrzebuje kot?

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Zdrowie zwięrząt

Odgryź się: 6 wskazówek, jak zapobiegać kleszczom i pchłom u psów

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.