Koty

Test i ocena kociej karmy: Vitakraft Lick 'N’ Lap – kocie przysmaki

Zobacz także

To jest post sponsorowany i zawiera linki afiliacyjne*.

Vitakraft produkuje produkty dla zwierząt od 180 lat! Firma została założona w Niemczech jako mały sklep zoologiczny w pobliżu Bremy, a obecnie zatrudnia 2000 pracowników na całym świecie. Możesz dowiedzieć się więcej o ich fascynującej historii na ich stronie internetowej https://www.vitakraft.us/cats/. Szczególnie podoba mi się, że w budynku ich siedziby w Niemczech znajduje się gigantyczny znak ich logo wraz z ich mottem „Aus Liebe”. W dosłownym tłumaczeniu oznacza to „z miłości”.

Vitakraft niedawno zadebiutował dwa nowe produkty w swojej sygnowanej linii przekąsek Lick 'n’ Lap™, w tym Lick 'n’ Lap™ Smooth Jelly, Lick 'n’ Lap™ Cat Treats i Lick 'n’ Lap™ Meaty Gravy.

Przysmaki te są przeznaczone do podawania między posiłkami, jako narzędzie szkoleniowe lub jako dodatek do posiłków dla wybrednych kotów. Mogą być spożywane bezpośrednio z tuby lub wyciśnięte do naczynia.

Lick 'n’ Lap Smooth Jelly

Lick 'n’ Lap Smooth Jelly to gładka żelatynowa przekąska, dostępna w pojedynczych, łatwych do podania tubach, sprzedawanych w opakowaniach po 5 sztuk.

Lick 'n’ Lap Snack

Te smakołyki są najlepiej sprzedającym się produktem firmy Vitakraft. Są dostępne w smakach kurczaka i łososia i zawierają Omega-3, aby wspierać zdrową sierść i skórę oraz aurynę, aby wspierać zdrowe serce. Dostępne są w 5-pakach w tubach do wyciskania.

Meaty Morsels

Meaty Morsels to miękkie, gryzące przysmaki zawierające 70% składników mięsnych. Są na tyle miękkie, że można w nich ukryć tabletki, a dostępne są w smakach kurczaka i kurczaka z łososiem.

Testowanie przysmaków Vitakraft

Wysłano nam Lick 'n’ Lap Snacks, Smooth Jelly i Meaty Morsels. Lick 'n’ Lap Snacks były ogromnym hitem dla Allegry od razu, jak widać na poniższym filmie. Przepraszam za nieco chwiejne wideo, to było trochę wyzwanie, aby trzymać telefon jedną ręką i ściskać tubę wystarczająco szybko drugą ręką dla smaku Allegry!

Ona była trochę mniej entuzjastycznie nastawiona do Smooth Jelly. Meaty Morsels nie były dla niej, co nie było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ nigdy nie lubiła miękkich, żujących smakołyków. Mogę powiedzieć, że Morsels mają BARDZO mocny zapach, więc mogłam sobie wyobrazić, jak bardzo spodobałyby się wielu kotom.

Te smakołyki są świetne do wykorzystania jako pomoc szkoleniowa. Certified Feline Training and Behavior Specialist Molly DeVoss używa ich, aby zmienić koty schroniskowe z przestraszonych i zamkniętych na adoptowalne.

Uwielbiam smakołyki do wyciskania za ich wszechstronność. Używam codziennie różnych marek i smaków, aby wymieszać z witaminą B12 i innymi suplementami Allegry. Używam ich również jako „ścigacza” po podaniu jej leków na tarczycę, ponieważ nigdy nie należy podawać kotu suchej tabletki. Lick 'N’ Lap Treats firmy Vitakraft to zdecydowanie jej obecny faworyt!

Przysmaki Vitakraft są dostępne w Chewy, Amazon i u największych sprzedawców detalicznych, takich jak Walmart, PetSmart i Petco. Aby znaleźć sklep w pobliżu, odwiedź stronę https://www.vitakraft.us/cats/.

Zobacz także

*The Conscious Cat jest uczestnikiem Chewy.com i Amazon Services LLC Associates Program, programu reklamy afiliacyjnej, który ma na celu zapewnienie nam środków do zarabiania opłat poprzez linkowanie do Amazon.com. i stron powiązanych. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup poprzez któryś z naszych linków, otrzymamy niewielką prowizję. Informujemy tylko o produktach i usługach, z których sami korzystaliśmy lub korzystalibyśmy. Otrzymałem te produkty od firmy Vitakraft. Otrzymałam również kilka sztuk w celu zaprezentowania tych produktów. Otrzymanie darmowego produktu nie miało wpływu na moją recenzję. Wszystkie recenzje na The Conscious Cat zawsze będą odzwierciedlać moją szczerą opinię lub, w zależności od przypadku, szczerą opinię Allegry i Ruby.

Powiązane artykuły
Koty

Kierowca UPS usłyszał kota i zdał sobie sprawę, że w jego ciężarówce znajduje się nieoczekiwany pasażer, co uczyniło jego trasę interesującą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Bezpański kot przeszedł od walki z ulicą i ulewnym deszczem do bycia trzymanym z miłością w miejscu swoich marzeń

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot na poboczu autostrady bez możliwości ucieczki, ludzie zebrali się, aby go uratować, aby mógł żyć dobrym życiem

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.