Koty

Bezpański kot zamienia się w największego przytulaka i wszędzie podąża za swoją osobą

Zobacz także

Bezpański kot zamienił się w największą przytulankę i wszędzie podążał za swoją osobą. „On jest moim księciem z bajki!”

Larry the catExploits Valley SPCA

Kot Larry został znaleziony jako bezpański, błąkający się na zewnątrz i szorstki na krawędziach. „Jego stan fizyczny wskazywał na to, że był sam przez jakiś czas. Uszy, nos i opuszki łap były tak odmrożone” – mówi przedstawiciel Exploits Valley SPCA.

Larry miał wtedy około 1-2 lat. Był niezwykle przyjazny dla każdego, kogo napotkał, jakby próbował nadrobić stracony czas. Cieszył się, że ma ciepłe legowisko i ludzi, którzy dotrzymują mu towarzystwa.

Zaczął przytulać się do każdego, kto chciał z nim przebywać. Chociaż był szczęśliwy, zauważyli w nim coś innego.

Został znaleziony jako bezpański, szorstki na krawędziachExploits Valley SPCA

„Coś było nie tak z jego chodem. Jego oddech był czasami dziwny, ale wydawał się też taki szczęśliwy i ogólnie w porządku. Wizyta u weterynarza wykazała, że nie mogli znaleźć bicia jego serca”.

Odkryli, że Larry miał pękniętą przeponę, co spowodowało, że niektóre z jego narządów przesunęły się w niewłaściwe miejsca.

Exploits Valley SPCA

„Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, jak to się stało i kiedy. Pozornie wyzdrowiał i nie wydawał się odczuwać bólu, ale nie było sposobu, aby dowiedzieć się, jak długo będzie żył”.

Pomimo niepewności, Larry nie pozwolił, by cokolwiek powstrzymało go przed spędzaniem czasu ze swoimi ludźmi. Miał wielką osobowość i przyniósł radość tak wielu osobom swoimi uroczymi dziwactwami.

Exploits Valley SPCA

Był wniebowzięty, gdy przebywał z wolontariuszami, nieustannie ugniatając. „Ugniata nawet podłogę i mruczy stojąc nieruchomo”.

Larry czuł się najlepiej, gdy był z ludźmi, ale środowisko schroniska było dla niego stresujące. „Potrzebował kogoś, kto da mu szansę. Na szczęście ją znalazł”.

Ally

Mniej więcej w tym czasie Ally natknęła się na post o Larrym i zakochała się w tym słodkim psiaku.

„W chwili, gdy zobaczyłam go na stronie z jego słodką mysią mordką i smutnymi oczami, wiedziałam, że jest mój” – powiedziała Ally w rozmowie z Love Meow.

Larry znalazł dom na zawszeAlly

Po wielokrotnym dzwonieniu i pisaniu z zapytaniem o Larry’ego, okazało się, że jest to idealne połączenie. Larry natychmiast przyciągnął uwagę Ally i była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Wkrótce po tym, jak Larry przybył do swojego nowego domu, zaczął podążać za swoją mamą wszędzie wokół domu.

Ally

Zamienił się w gigantycznego przytulaka i najsłodszego towarzysza. Mając własne miejsce i człowieka, który kocha go do szaleństwa, Larry naprawdę zabłysnął.

Larry uwielbia towarzyszyć swojej mamie podczas przygód na świeżym powietrzu i lubi podróżować z nią samochodem, samolotem, a nawet łodzią. „To najlepszy towarzysz podróży. To mój książę z bajki!”

Ally

„Larry to najsłodszy człowiek. Upewnia się, że wita każdego, kto wchodzi do domu” – powiedziała Ally dla Love Meow.

„Jest bardzo wyluzowanym kotkiem. Kocha swojego młodszego brata, Gusa, i cały czas go przytula i całuje”.

Larry i GusAlly

Kiedy Larry przybył do schroniska, jego przyszłość była niepewna. „Rozpaczliwie szukał domu z nadzieją na przetrwanie tygodni lub miesięcy”.

Teraz, trzy lata później, Larry kwitnie, świętuje i żyje swoim najlepszym życiem.

Minęły trzy lata i dwa miesiące, odkąd Larry znalazł swój wieczny domAlly

Każdego dnia nie przestaje przytulać nikogo w domu.
</p>

„Larry z pewnością udowodnił wszystkim, że szansa to czasami wszystko, czego potrzebuje zwierzę”.

Żyje najlepszym życiemAlly

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej informacji na temat Exploits Valley SPCA na Facebooku i ich kanale YouTube @BirdieWorld382.

Zobacz także

Powiązana historia: Bezpański kot podchodzi do ludzi prosząc o uwagę, teraz jest „gigantycznym niedźwiedziem” z obsesją na punkcie pocierania twarzy