Koty

Chwiejny kot o imieniu Flip Flop ma wielką osobowość i jest „mistrzem ucieczek

Zobacz także

Chwiejny kot o imieniu Flip Flop ma wielką osobowość i jest „mistrzem ucieczek”.

Kot Flip FlopErika @communitycatclub

Około sześć miesięcy temu Community Cat Club uratował bardzo chwiejną kotkę o imieniu Flip Flop z lokalnego schroniska dla zwierząt, aby dać jej większą szansę na znalezienie dobrego domu.

Flip Flop była nieśmiała i nieco przytłoczona po kilku tygodniach spędzonych w schronisku. Dzięki cichej przestrzeni, wygodnemu łóżku i towarzystwu rodziców zastępczych, w końcu mogła się zrelaksować.

Po około trzech tygodniach ujawniła się jej prawdziwa osobowość. „Zaczęła być o wiele bardziej towarzyska i dziwaczna”, Erika, mama zastępcza, podzieliła się z Love Meow.

Flip Flop jest bardzo chwiejny z powodu stanu zwanego hipoplazją móżdżkuErika @communitycatclub

Flip Flop cierpi na hipoplazję móżdżku, schorzenie neurologiczne, które wpływa na mobilność kota. Pomimo tego, że jest bardzo chwiejna, znalazła własne sposoby na poruszanie się i bawi się z taką energią.

Kiedy zauważy zabawkę, wchodzi w tryb „ataku”, zamyka oczy na celu i kopie króliczka, aby się poddał.

Jest bardzo zabawna i uwielbia siłować się z zabawkamiErika @communitycatclub

Jej ulubionym środkiem transportu po domu są zawsze ludzie. „Uwielbia przebywać w pobliżu mnie i mojego męża, nawet samo przebywanie w tym samym pokoju wydaje się ją uszczęśliwiać”.

Flip Flop jest ciekawskim obserwatorem, który uwielbia nadzorować swoich ludzi swoimi wielkimi łabędzimi oczami. Lubi też wyglądać przez okno, obserwując sąsiadów i małe zwierzęta.

Erika @communitycatclub

„Mamy duże okno wykuszowe, a ona jest takim wścibskim kotem. Gdyby była człowiekiem, z pewnością byłaby sąsiedzką plotkarą”.

Flip Flop jest nieugięta, jeśli chodzi o przebywanie w tym samym pokoju ze swoimi przybranymi rodzicami i nic nie może jej powstrzymać przed dotarciem do nich. „Nie można jej powstrzymać”.

Erika @communitycatclub

Erika wypróbowała różne kojce, które pozwalają Flip Flop bezpiecznie bawić się i odkrywać, ale ta pręgowana dziewczyna ma własny umysł – poszukiwacz przygód, który nie zna granic.

„Chociaż nie może stać na czterech łapach ani chodzić w linii prostej, udało jej się wydostać z każdego rodzaju kojca. Po prostu chce być ze swoimi ludźmi tak często, jak to tylko możliwe”.

Flip Flop uwielbia być ze swoimi ludźmi przez cały czasErika @communitycatclub

Skakała i przeskakiwała duże kojce i nie pozwoliła, by cokolwiek stanęło jej na drodze. Flip Flop stała się „mistrzem ucieczek” i przyniosła tyle śmiechu dzięki swoim dzikim wybrykom.

Nic nie czyni jej szczęśliwszą niż przytulanie się na ciepłych kolanach. Zasypia, próbując utrzymać otwarte oczy.

Erika @communitycatclub

„Kupiliśmy jej kosz na ubrania, w którym może spędzać czas, więc łatwiej jest ją przenosić z pokoju do pokoju. Poza koszem mamy też dla niej gondolę” – powiedziała Erika Love Meow.

Erika @communitycatclub

„Ona po prostu uwielbia przebywać w tym samym miejscu co jej ludzie. Uszyłam jej też kilka kocich zabawek, które lubi”.

Flip Flop codziennie emanuje radością. Trudno się nie uśmiechać przebywając z nią w tym samym pomieszczeniu.

Flip Flop lubi spędzać czas w swoim basenikuErika @communitycatclub

Domaga się bycia w centrum uwagi, królową zamku, jedyną i niepowtarzalną dla swoich ludzi. Jej chwiejność jej nie przeszkadza.

Erika @communitycatclub

„Chcielibyśmy znaleźć jej dom na zawsze, w którym będzie mogła być rozpieszczaną jedynaczką i otrzymywać całą uwagę, jakiej pragnie”.

Erika @communitycatclubub

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Flip Flop i Community Cat Club (w South Jersey) na Instagramie @communitycatclub i Facebooku.

Zobacz także

Powiązana historia: Maleńki kociak, którego porzucono na zewnątrz, wykazuje tyle siły, a teraz ma kota, który obserwuje jego rozwój

Powiązane artykuły
Koty

Kot przeoczony przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż przyszła po niego idealna rodzina, nie mógł być szczęśliwszy

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot pochyla się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczyna robić "myjnię samochodową" za pieszczoty

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka znaleziona za sklepem spożywczym prosząca o uwagę, okazuje się, że ma wiele kociąt do wykarmienia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.