Koty

Kot przybył do schroniska 4 miesiące temu, oczarowuje ludzi swoim dobrym wyglądem, mając nadzieję, że wkrótce nadejdzie jego szczęśliwy dzień

Zobacz także

Kot, który przybył do schroniska cztery miesiące temu, oczarowuje ludzi swoim dobrym wyglądem, mając nadzieję, że jego szczęśliwy dzień wkrótce nadejdzie.

Georgie the catCommunity Cat Club

Georgie został znaleziony jako bezpański kot i przywieziony do schroniska dla zwierząt cztery miesiące temu. Miał około trzech lat i zgromadził sporo ulicznych doświadczeń, dzielnie walcząc o przetrwanie.

Georgie miał słodki temperament i stale przechyloną głowę. „Prawdopodobnie miał ciężką infekcję, która nie była leczona, co spowodowało ten stan” – powiedziała w rozmowie z Love Meow Sara Sharp, założycielka Community Cat Club.

Przechylenie głowy w ogóle mu nie przeszkadza ani nie wymaga dodatkowej opieki. „Ale sprawia, że jest wyjątkowo uroczy”.

Został przywieziony do schroniska dla zwierząt jako bezpański kotCommunity Cat Club

Georgie to ważący około 15 funtów chłopiec o dużych kształtach i jeszcze większej osobowości. Każdego dnia witał ludzi w schronisku ze swoją uroczą pochyloną twarzą i miał nadzieję, że ktoś zabierze go do domu i pokocha na zawsze.

Po trzech miesiącach oczekiwania, ale bezskutecznie, Georgie został przeniesiony do Community Cat Club, grupy ratunkowej z siedzibą w Gloucester County, NJ, aby mieć większą szansę na znalezienie dobrego domu.

Georgie ma stale przechyloną głowę i wcale mu to nie przeszkadzaCommunity Cat Club

„Był ciągle pomijany” – powiedziała Sara w rozmowie z Love Meow. „Nie możemy zrozumieć, jak to możliwe, bo to najsłodszy kochany kociak na świecie”.

Georgie jest bardzo przyjazny dla każdego (człowieka lub kota), kto go odwiedza. Lubi podchodzić i patrzeć na swoich ludzi swoimi ciekawskimi oczami i ujmującym przechyleniem głowy. Uwielbia być głaskany i równie uwielbia uderzać głową.

Community Cat Club

Okrągły srebrnoszary kot lubi wylegiwać się i opalać przy oknie. Nie wstydzi się przechadzać, pokazując swoje duże policzki i dobry wygląd, próbując przekonać do siebie każdego.

Georgie emanuje swoim urokiem bez większego wysiłku. Wszystko, co musi zrobić, to spojrzeć ludziom w oczy i wystawić język.

Georgie to niezły czarodziejCommunity Cat Club

Zmienił się w zabawnego kota z zamiłowaniem do przytulania. „Jest przyjazny, czuły, lojalny i kanapowy”.

Jeden po drugim, inne koty, które przybyły z nim do centrum adopcyjnego, znalazły domy, a Georgie znalazł się sam, oczekując, że jego dzień też nadejdzie.

Jest bardzo szczęśliwy, że jest w domu i cieszy się ciepłem, komfortem i zabawkamiCommunity Cat Club

„Obecnie jest jedynym kotem w naszym centrum adopcyjnym, ponieważ wszyscy inni zostali adoptowani. Te grube policzki, wąsy, cudowne oczy – czego tu nie kochać”.

Georgie jest mężczyzną w mieście, szczęśliwym dużym facetem, który nie przegapi okazji na dobrą sesję przytulania.

Georgie czeka na swój dom już od czterech miesięcyCommunity Cat Club

Rozkoszuje się swoim nowym życiem jako kot domowy z dużą ilością dobrego jedzenia i miękkimi kocami.

Georgie jest najszczęśliwszym chłopcem, gdy wyleguje się na kanapie, goni zabawkę lub po prostu siedzi obok swoich ludzi, obserwując mijający dzień.

Uwielbia wylegiwać się na kanapie ze swoimi ludźmiCommunity Cat Club

Community Cat Club ma nadzieję, że jego marzenie wkrótce się spełni i będzie mógł wtulić się w swój dom na zawsze i chłonąć całą miłość.

Georgie szuka własnego miejscaCommunity Cat Club

Podziel się tą historią ze znajomymi. Kot Georgie znajduje się w stanie New Jersey. Więcej informacji od Community Cat Club na Instagramie @communitycatclub i Facebook.

Zobacz także

Powiązana historia: Kobieta daje nieśmiałemu kociakowi dom, a on zmienia się w najszczęśliwszego i najbardziej przytulnego kota

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.