Koty

Kot siedzi na zewnątrz budynku w tym samym miejscu przez wiele dni, aż przychodzi do niego kobieta i zamienia się w natychmiastowego kota na kolanach

Zobacz także

Pewien kot siedział w tym samym miejscu przed budynkiem przez wiele dni, aż przyszła do niego kobieta. Zamienił się w natychmiastowego kota na kolanach.

Capone the catPuppy Kitty NYCity

Meagan z Puppy Kitty NYCity, ratowania zwierząt z siedzibą w NYC, został powiadomiony o kocie, który został porzucony na zewnątrz budynku i „siedział zamrożony w strachu” w tym samym miejscu przez kilka dni.

Kiedy przybyła na miejsce, zobaczyła tabby skulonego pod ścianą, wyczerpanego i przerażonego. Wypuścił ciche i nieśmiałe miauczenie, gdy powoli się do niego zbliżała.

Meagan wyciągnęła rękę, aby sprawdzić, czy jest przyjazny. Po początkowym pragnieniu syczenia, grymas na jego twarzy szybko przekształcił się w zadowolenie, gdy poczuł jej rękę na swoim grzbiecie.

Został znaleziony porzucony na zewnątrzPuppy Kitty NYCity

Tabby nawet wstał z ziemi i sięgnął po więcej drapania po głowie. „Czuję, że zdał sobie sprawę, że jest bezpieczny od razu”, Meagan podzielił się z Love Meow.

Meagan delikatnie zebrał go, umieścił go w prowizorycznym przewoźniku i udał się z powrotem do swojego samochodu. Przez cały czas kot pozostawał spokojnie w torbie, jakby był gotowy zostawić za sobą surowe życie na ulicy.

Siedział w tym samym miejscu, dopóki Meagan nie przyszła mu na ratunekPuppy Kitty NYCity

„Nie miałem wtedy ze sobą odpowiedniego przewoźnika, ponieważ wracałem do domu z pracy, więc natychmiast dostał się na moje kolana i był head-butting wszystko”.

Tabby chłopak zrobił sobie drogę do swojej ratowniczki, tryskając uczuciem. Pocierał twarz po niej i skończył kładąc głowę na jej kolanach.

Od razu było jasne, że nie należy do ulic i zasługuje na kochający dom.

Capone był tak szczęśliwy, że jest bezpiecznyPuppy Kitty NYCity

Kot, nazwany Capone, użył kilku ze swoich dziewięciu żyć dzielących się ulicami. „Był bałaganem, kiedy po raz pierwszy go znalazłem, matowy, chudy i miał jedne z najbrudniejszych uszu, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Zamienił się w pełną miłość-bug i przytulał się z Meagan przez całą jazdę do domu.

Zamienił się w natychmiastowego kota na kolanachPuppy Kitty NYCity

Capone pozwolił Meagan zgolić węzły w swoim płaszczu bez zamieszania. Kiedy tylko był głaskany, rozpływał się w grzybach i był po prostu szczęśliwy, że ktoś zapewnił go, że jest bezpieczny.

Strach w jego oczach całkowicie zniknął, a jego miejsce zajęła łatwość. Tej nocy spał spokojnie w wygodnym łóżku z pełnym brzuszkiem, nadrabiając stracony odpoczynek.

Uwielbia wszystkie przytulanki na świeciePuppy Kitty NYCity

Jak tylko Capone wrócił do swojego żywiołu, ustalił się jako główny przytulak. Pragnął uwagi od swoich ludzi i cieszył się, że jest przytulany w ich ramionach.

Z dobrym jedzeniem i dużą ilością TLC, zaczął się wypełniać, a jego płaszcz odrósł błyszczący i miękki. Mając ciepłe kolana do siedzenia stał się najszczęśliwszym chłopcem na świecie.

Lubi przytulać się do swoich ludziPuppy Kitty NYCity

„Jest najsłodszy ever, wierny love-bug. Uwielbia oglądać telewizję dla ptaków, leżeć na kolanach swojego człowieka i po prostu cieszyć się swoim wewnętrznym życiem”, Meagan podzielił się z Love Meow.

Puppy Kitty NYCity

Dwa miesiące od czasu, gdy został wyciągnięty z ulic, nie tylko rozkwitł w przytulnego misia, ale także znalazł rodzinę swoich marzeń.

Puppy Kitty NYCity

„Capone jest oficjalnie adoptowany i ma najlepszy nowy dom. Udało mu się dotrzeć do swojego szczęśliwego zakończenia” – podzieliła się Meagan.

„Był najlepszy od pierwszego dnia. Nie mogliśmy być dla niego szczęśliwsi”.

Znalazł swój wieczny domPuppy Kitty NYCity

Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi. Follow Puppy Kitty NYCity on Facebook i Instagram @puppykittynycity.

Zobacz także

Related story: Kot pojawia się na parapecie, mówi rodzinie, że jest gotowy, aby zostawić za sobą życie włóczęgi

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.