Koty

Kot wbiegł do budynku, prosząc o pomoc, a ostatecznie zanurkował w wiadrze z zabawkami w komforcie i cieple

Zobacz także

Kot wbiegł do budynku prosząc o pomoc. Skończyło się na tym, że zanurzył się w wiadrze z zabawkami, w którym było mu wygodnie i ciepło.

Kot La CroixPuppy Kitty NYCity

Kilka tygodni temu chudy pomarańczowy kot pojawił się w budynku mieszkalnym w Nowym Jorku, szukając ciepłego miejsca i czegoś do jedzenia.

Zaczął podchodzić do ludzi, szukając ich uwagi. „Wyraźnie marzł i głodował. Wbiegł do budynku błagając o pomoc” – powiedziała Meagan z Puppy Kitty NYCity w rozmowie z Love Meow.

Dobry Samarytanin znalazł bezpańskiego psa i nie mógł zostawić go na mrozie bez jedzenia i schronienia.

Został znaleziony w budynku w poszukiwaniu pomocyPuppy Kitty NYCity

Znalazca skontaktował się z przyjacielem, który jest opiekunem Puppy Kitty NYCity, i zapytał, czy mogą mu pomóc. „Na szczęście udało nam się go przygarnąć. Był bardzo przyjazny od pierwszego dnia”.

Kot o imieniu La Croix przybył do domu Meagan i natychmiast otarł się o jej nogi, jakby chciał podziękować za wpuszczenie go do domu.

La Croix był bardzo przyjazny od samego początkuPuppy Kitty NYCity

Kotek był tak głodny, że w ciągu minuty pożarł puszkę karmy dla kotów. Był tylko skórą i kośćmi, brudny, pokryty bliznami bitewnymi i wykazywał oznaki dzielenia się na zewnątrz przez jakiś czas.

La Croix był spragniony czułości i podążał za swoim ratownikiem, mrucząc bez przerwy. Wiedząc, że jest bezpieczny, mógł zrelaksować się tej nocy i zasnąć w wygodnym, ciepłym łóżku.

Pochłaniał całe jedzenie i cieszył się, że jest w domuPuppy Kitty NYCity

Po kilku dniach dobrego odżywiania i wspaniałej opieki, La Croix zaczął się wypełniać, a jego figlarna, psotna osobowość pojawiła się. W mgnieniu oka odkrył swoje zamiłowanie do zabawek.

La Croix wyczuwał kocimiętkę z daleka i nurkował w koszu lub pojemniku z zabawkami, próbując wykopać zabawki nasączone kocimiętką.

Zaczął zdrowieć i przybierać na wadzePuppy Kitty NYCity

Ten uroczy maluch wkładał całą twarz do środka i z całych sił próbował wyłowić kocimiętkę. Następnie wycierał w nią całą twarz, tarzając się po podłodze w czystej rozkoszy.

„Jest coś w tym, że uliczny kot po raz pierwszy znajduje zabawki. To jak rytuał przejścia i po prostu daje nam to ciepłe, szczęśliwe uczucie” – powiedziała Meagan.

La Croix odkrył swoją miłość do zabawekPuppy Kitty NYCity

Grzebanie w koszu z zabawkami szybko stało się jego ulubioną rozrywką i przyniosło wolontariuszom wiele radości i zabawy.

„Uwielbiamy patrzeć, jak nasze kociaki ratunkowe nurkują w zabawkach, żyjąc swoim najlepszym życiem. La Croix jest ulubieńcem wolontariuszy, ponieważ jest niesamowicie słodki. Uwielbia ludzkie uczucia i uszczęśliwi każdego”.

Puppy Kitty NYCity

Kiedy nadszedł czas, aby znaleźć mu dom na zawsze, nie trzeba było długo czekać, aż zapuka idealna rodzina. Historia La Croixa podbiła wiele serc w mediach społecznościowych dzięki jego silnemu pragnieniu bycia adorowanym od dnia, w którym został znaleziony.

Tej nocy poszedł do budynku po pomoc i został uratowany. Zjadł tyle jedzenia, ile mógł, drzemał w ciepłym łóżku i odkrył swoją miłość do zabawek z kocimiętką.

Jest szczęśliwy i kochanyPuppy Kitty NYCity

Teraz ten słodki psiak spełnia swoje marzenie w domu na zawsze, gdzie ma pod dostatkiem kocimiętki i jedzenia, a także niekończącą się miłość od swoich ludzi.

Puppy Kitty NYCity

Podziel się tą historią ze znajomymi. Aby wesprzeć ich wysiłki ratunkowe, śledź Puppy Kitty NYCity na Instagramie @puppykittynycity i Facebook.

Zobacz także

Powiązana historia: Kot przychodzi na balkon i postanawia rozpocząć nowe życie, okazuje się być najsłodszym „nadzorcą

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.