Koty

Kot z bobtail gotowy do osiedlenia się w domu, wybiera faceta, który nie wie, że potrzebuje kota

Zobacz także

Kot z bobtail był gotowy do osiedlenia się w domu. Wybrał faceta, który nie wiedział, że potrzebuje kota.

Exploits Valley SPCA

Rozcieńczony pomarańczowy kot o imieniu Archie przez większość swojego życia żył jako złośliwy kocur. Po wielu latach zmagań na ulicach i walki o swoje, był w końcu gotowy, by się ustatkować.

Z pomocą ratowników zwierząt wrócił do siebie i rozpoczął nowy rozdział. Exploits Valley SPCA przyjęło go pod swoją opiekę z otwartymi ramionami. Został oczyszczony i otrzymał odpowiednią opiekę medyczną.

„Nie ma nic lepszego niż twardy kocur z dziką przeszłością, który jest gotowy, by się ustatkować i być rozpieszczonym kotkiem domowym” – powiedział Exploits Valley SPCA.

Archie został uratowany jako kocur i spędził wiele lat na zewnątrzExploits Valley SPCA

Archie był „człowiekiem z miasta”, który wędrował na zewnątrz, wychowywał kocięta i wdawał się w różnego rodzaju bójki z innymi kotami.

Ten pręgowany chłopiec przybył z bobtail i był chętny do bycia kochanym. Został przywrócony do zdrowia i wyleczony z ran bitewnych, które odniósł podczas życia na ulicy. W krótkim czasie zaczął rozkoszować się towarzystwem ludzi.

Ma bobtail i jest wiązką miłościExploits Valley SPCA

„Szacuje się, że jest w średnim wieku. Ten uroczy duży beżowy króliczek uwielbia się przytulać i być rozpieszczanym” – dodaje Exploits Valley SPCA.

Po kastracji i pełnej weryfikacji Archie był gotowy na znalezienie własnego miejsca. Przywitał się z każdym pracownikiem lub wolontariuszem, którego napotkał, cierpliwie czekając, aż znajdzie się dla niego idealna rodzina.

Był spragniony uwagi i witał każdego, kto przyszedł go odwiedzićExploits Valley SPCA

Archie zawsze robił najlepszą minę, walcząc o uwagę i drapanie po głowie. Ocierał się o każdego odwiedzającego i wtapiał się w jego dłonie, mając nadzieję, że to będzie dzień, w którym wróci do domu.

Około dwa miesiące po tym, jak został oddany do adopcji, marzenie Archiego się spełniło. Poznał swojego ludzkiego ojca, Davida, który nigdy nie wiedział, że potrzebuje kota, dopóki ich drogi się nie skrzyżowały.

Exploits Valley SPCA

David, który kiedyś powiedział, że „nie chce kota”, całkowicie zmienił zdanie, gdy Ozzy wtulił się w jego serce. Ten pręgowany kocur pewnego dnia wyciągnął do Davida swoją łapkę, a reszta to już historia.

Ozzy szybko rozgościł się w swoim nowym domu, w ramionach Davida, wyciągając w błogości swoje palce i mrucząc do snu.

Archie, teraz przemianowany na Ozzy’ego, znalazł swojego wiecznego ludzkiego tatęExploits Valley SPCA

David, który nigdy nie spodziewał się, że będzie miał kota, jest teraz pełnoprawnym kocim tatą, a jego pręgowany chłopiec towarzyszy mu w domu. Spędzają razem czas na kanapie, a Ozzy nalega, by trzymać go na rękach.

Ozzy wyrósł na niezłego przytulaka. Oferuje najlepsze niedźwiedzie uściski i mnóstwo całusów.

Ozzy uwielbia przytulać się do DavidaExploits Valley SPCA

Trudno uwierzyć, że Ozzy był kiedyś twardym kocurem, który przetrwał dzikie życie. Teraz zamienia się w papkę, gdy tylko jest ze swoimi ludźmi i uwielbia być tulony jak dziecko.

Słodki kocurek wiedzie najlepsze życie z rodziną swoich marzeń. „Ozzy sprawił, że David stał się kocim tatą, o jakim zawsze marzył”.

Ozzy żyje życiem, jakiego zawsze pragnął. Jest taki szczęśliwy i kochany. Exploits Valley SPCA

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej od Exploits Valley SPCA na Facebooku.

Zobacz także

Powiązana historia: Kocięta przeszły od bycia zauważonymi na placu budowy do posiadania swoich Własna choinka i spełnianie marzeń

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.