Koty

Kotka wychowuje swojego cudownego kociaka na majestatycznego kota i pomaga innemu kociakowi potrzebującemu pocieszenia

Zobacz także

Kotka wychowała swojego cudownego kociaka na majestatycznego kota i pomogła innemu kociakowi potrzebującemu pocieszenia.

Savannah i TybeeBe Their Voice Animal Rescue

Kotka o imieniu Savannah przybyła do Be Their Voice Animal Rescue (w Atlancie, GA) rozpaczliwie potrzebując pomocy. Była tylko skórą i kośćmi, niedożywiona, zmagała się z wieloma problemami zdrowotnymi i była w zaawansowanej ciąży.

„Nie byliśmy pewni, ile mamy czasu do porodu, ale mieliśmy nadzieję, że uda nam się ją wyleczyć, zanim urodzi” – powiedziała w rozmowie z Love Meow Aimee Eldridge, dyrektor operacyjny organizacji.

Pomimo wszystkich przeciwności losu, Savannah pozostała spokojna i uspokojona, jakby wiedziała, że jest bezpieczna.

Be Their Voice Animal Rescue

W ciągu zaledwie dwóch dni Savannah zaczęła rodzić i urodziła pięcioosobowy miot. Natychmiast zajęła się obowiązkami mamy i poświęciła swoim dzieciom całą swoją uwagę.

Następnego dnia sprawy nagle przybrały gorszy obrót, gdy kocięta zaczęły słabnąć. Savannah była tak słaba, że musiała zostać na noc w szpitalu.

Be Their Voice Animal Rescue

Powoli odzyskiwała siły, ale nie zaczęła jeść, dopóki nie wróciła do swoich kociąt. „Przełknęła puszkę jedzenia szybciej niż kiedykolwiek widziałem kota”.

Pomimo żmudnej opieki i najlepszych starań, aby uratować miot, Tybee (pręgowany kociak) niestety stracił rodzeństwo z powodu infekcji. Tybee nie poddawał się i robił wszystko, co w jego mocy, by pomóc mu wyjść na prostą.

Be Their Voice Animal Rescue

„Był silny i walczył, a następnego dnia wciąż był z nami. Byłam czujna przez dobry tydzień, ale udowodnił, że mu się uda” – powiedziała Aimee w rozmowie z Love Meow.

Tybee zaczął przybierać na wadze i nabierać energii dzięki doskonałej opiece Savannah i karmieniu butelką przez Aimee (ponieważ kocia mama nie miała mleka) – to była praca zespołowa.

Savannah jest wspaniałą matką, nieco helikopterowąBe Their Voice Animal Rescue

Podczas gdy Tybee brał butelkę, Savannah czekała na sprzątanie. Czasami myła mu twarz w trakcie karmienia, aby sama mogła coś przekąsić.

Mniej więcej w tym czasie, samotny tygodniowy kociak został uratowany przed ruchem ulicznym na skrzyżowaniu. Miał jeszcze zamknięte oczy i pilnie potrzebował opieki przez całą dobę.

Savannah i Tybee przyjęły malutkiego osieroconego kociaka, GeorgeBe Their Voice Animal Rescue

Aimee od razu wzięła go na ręce, by dać mu najlepszą szansę na życie. „Gdy tylko Savannah usłyszała pisk tego kociaka, zaczęła gorączkowo go szukać. To tak, jakby potrzebowała tego dziecka”.

Kiedy Aimee przyprowadziła małego sierotę do kociej mamy, ta zaczęła go czyścić i opiekować się nim jak własnym. Aimee wzięła na siebie obowiązek karmienia, podczas gdy Savannah zapewniała mu komfort i pielęgnację.

George śpi spokojnie w ramionach SavannahBe Their Voice Animal Rescue

Mały przybysz, George, wtulił się w ramiona Savannah i przytulił się do swojego starszego brata Tybee. „Rodzina była szczęśliwa jak małe futrzane małże”.

Gdy Tybee urósł, biegał po całym domu, robił różne wybryki i bawił się, dopóki się nie zmęczył.

Be Their Voice Animal Rescue

Bez względu na to, gdzie się udał, zawsze wracał do swojej mamy w przytulance. „Tybee jest bardzo zabawny, podobnie jak Savannah. Ich puszyste ogony są siłą, z którą trzeba się liczyć”.

Tybee i Savannah łączy niesamowita więź i nie można ich rozdzielić.

Tybee i Savannah dzielą uroczą więź.ndBe Their Voice Animal Rescue

Kiedy były gotowe do adopcji, organizacja miała nadzieję znaleźć im wspólny, kochający dom. Po prawie rocznym pobycie w rodzinie zastępczej, w zeszłym miesiącu duet wyruszył w drogę do swojego domu na zawsze.

Zawsze przytulają się do siebie podczas drzemkiBe Their Voice Animal Rescue

Savannah i Tybee stoczyły razem niesamowitą walkę i po drodze pomogły innemu kociakowi. Teraz George kwitnie i jest gotowy na znalezienie własnego miejsca.

Zostały adoptowane razemBe Their Voice Animal Rescue

„Tybee i Savannah są ze sobą związane na zawsze. Ich nowa mama jest niesamowita i nie mógłbym być dla nich szczęśliwszy. Będą miały niesamowite życie, będą rozpieszczane i kochane o każdej porze dnia”.

Be Their Voice Animal Rescue

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej informacji od Be Their Voice Animal Rescue na Instagramie @_catz4life_ i @fostercatsfordays oraz na Facebooku.

Zobacz także

Powiązana historia: Kocięta przeszły od bycia zauważonymi na placu budowy do posiadania własnego drzewa i spełnienia marzeń

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.