Ptaki

Najszybsze ptaki na świecie ze zdjęciami

Zobacz także

Fastest Flying Bird In The World

Ptaki są jednymi z najszybszych zwierząt na ziemi ze względu na ich zdolność do manewrowania powietrzem i lekkimi i silnymi skrzydłami, gdzie ta cecha pozwala im siedzieć na tronie najszybszych zwierząt na świecie.

10-Ptak Canvasback: z prędkością „73” mph ” Pt

ak Canvasback

Canvasback to kaczka, która nurkuje i bagna w całej Ameryce Północnej, o rozpiętości skrzydeł około 34 cali i należy do najszybszych ptaków na świecie z maksymalną prędkością około 73 mil na godzinę.
Canvasback jest ptakiem wędrownym, a migracja rozpoczyna się na początku zimy, w kierunku Wielkich Jezior, które leżą między granicami Stanów Zjednoczonych i Kanady, dlatego te ptaki są na liście najszybszych ptaków na świecie.

9-Grey headed Albatross:z prędkością „78,9 mph „

Gray-headed albatross jest jednym z najszybszych zwierząt żyje w południowym Atlantyku w sektorze Oceanu Południ

owego.

Najszybszy ptak na świecie, podczas poszukiwania żywności podróżuje z normalną prędkością około 78 mil na godzinę bez odpoczynku.

Albatros szarogłowy

Warunki wiatrowe na Oceanie Południowym mają znaczący wpływ na prędkość lotu albatrosa szarego. Korzystają one z silnych sztormów na Antarktydzie, aby latać szybciej.

8-Kaczka podwodna czerwonopierśna: z prędkością „81 mph „

Kaczka podwodna czerwonopierśna

– Kaczka podwodna czerwonopierśna to kaczka, która potrafi nurkować na dużych głębokościach jest to jeden z najszybszych ptaków na świecie. Żyje w jeziorach i rzekach słodkowodnych w całej Ameryce Północnej i Europie.
Ptaki te migrują przed nadejściem zimy do północnej Kanady i Alaski w głębi Ameryki Północnej. Podczas tej podróży, red-breasted kaczka podwodna osiąga maksymalną prędkość 81 mph,

7-goose z rogiem: z prędkością „88 mph „

gęś

– Goose With Horn ” jego duży ptak wodny , to znalezione w mokradłach w całej Afryce, o długości od 30 do 45 cali i ważące do 7 kg,
Ich skrzydła są między 1,5 i 2 metry długości.
„Gęś z rogiem „jest jednym z najszybszych ptaków na świecie z maksymalną prędkością 88 mil na godzinę, „Gęś z rogiem ” jest jednym z najszybszych gatunków gęsi na świecie.
Jednak może latać szybciej niż jakakolwiek inna pływająca kaczka na świecie, więc jest jednym z najszybszych ptaków na świecie.

6/Frigatebird: z prędkością „95 mph „

Fregaty to duże ptaki morskie, które można znaleźć w tropikalnych regionach na całym świecie, z rozpiętością skrzydeł 2,3 metra, fregaty mają duże skrzydła, fregaty mają maksymalną prędkość 95 mil na godzinę jest to jeden z najszybszych ptaków na świecie, i są znane z tego, że mogą pozostać w powietrzu przez tydzień, mówi się, że fregaty przychodzą tylko na ziemię, aby odpocząć i rozmnażać się.

Frigatebird

W przeciwieństwie do innych szybkich ptaków, te ptaki nie mogą chodzić dobrze na ziemi, aby złapać zdobycz, taką jak ryby, kraby i skorupiaki, fregaty podnieść swoją ofiarę w powietrzu w odpowiednim momencie,
dlatego jest w szóstym najszybszym ptakiem

na świecie.

5/Eurazjatycki kobuz: z prędkością „100 mph

” Eurazjatycki kobuz

Hobbit Euroazjatycki należy do rodziny sokołów w randze jastrzębi, ptak drapieżny i płochliwy średniej wielkości, specjalizujący się w polowaniu na owady, ptaki i nietoperze podczas lotu. Jego wielkość wynosi ok. 2

9-32 cm długości, a jego skrzydła rozciągają się od 70 do 82 cm. A waga 175-285 g
Euroazjatycki ptak hobbystyczny występuje w otwartych lasach, brzegach rzek i lasach w całej Afryce, Europie i Azji, ale utrzymuje polowanie na otwartych obszarach z prędkością do 100 mil na godzinę, więc jest jednym z najszybszych ptaków na świecie

.

4/White-throated needletail: z prędkością „105 mph „

White throated

Ma gładkie ciało, które pomaga mu latać na duże odległości i super szybko.
White-throated needletail to żyć i spędzić większość swojego życia w skalistych wzgórzach Syberii i Azji, jeden z najszybszych ptaków na świecie i mają maksymalną prędkość 105 mil na godzinę. White-throated needletail mają długie zakrzywione skrzydła i ich silne ciało, pomagając im osiągnąć wyjątkową prędkość w locie.
White-throated needletail jest ptakiem wędrownym. Przed rozpoczęciem zimy przemieszcza się w kierunku Azji Południowej i Australii. Pod koniec zimy wraca na tereny lęgowe.

3/Gyrfalcon: z prędkością „130 mph „

Gyr falcon

Gyrfalcon jest jednym z największych sokołów na świecie, o długości między 20-24 cali i wadze do 1,3 kg. Charakteryzuje się długimi skrzydłami, a to sprawia, że jest w stanie latać szybko i na dużych wysokościach, dzięki czemu łatwo łapie zdobycz, gdzie prędkość lotu do 130 mil na godzinę, Gyrfalcon jest trzecim najszybszym ptakiem na świecie.
Latający Gyrfalcon przechodzi przez kilka etapów i zwiększa i zmniejsza swoją prędkość ze względu na zmianę pozycji skrzydeł, jego skrzydła są szerokie i spiczaste, ich skrzydła mają długość 50 cali i zajmuje trzecie miejsce na liście najszybszych ptaków na świecie.

2/Golden Eagle: z prędkością „150 mph „

prędkość złotego orła Złoty orzeł

jest ptakiem drapieżnym w Ameryce Północnej.Ten potężny orzeł ma od 26-40 cali wysokości i waży do 7 kg.Złote orły mają skrzydła o długości około 2-3 metrów, obijają się o zdobycz z dużych wyżyn,
Ma ostry widok i zdolność do szybkiego obijania się o swoją ofiarę z dużych wysokości, która może osiągnąć maksymalną prędkość 150 mil na godzinę, więc jest jednym z najszybszych ptaków

na świecie.

1/Peregrine Falcon : z prędkością „242 mph „

najszybszy sokół wędrowny

Z najwyższą prędkością 242 mil na godzinę, sokół wędrowny jest najszybszym ptakiem na świecie. dobrze, Jest to najszybsze żywe stworzenie na Ziemi. Jest to najbardziej rozpowszechniony ptak na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy.
Sokół wędrowny ma długie skrzydła i silne mięśnie, które pomagają mu latać na wyjątkowe odległości, dlatego jest jednym z najszybszych ptaków na świecie.
Sokół Shaheen ma silne serce i płuca o dużej wydajności, co sprawia, że jego organizm otrzymuje wystarczającą ilość tlenu i pomaga latać na duże odległości, zajmuje pierwsze miejsce na liście najszybszych ptaków świata.

Czytaj o: Top 10 najszybszych ptaków na lądzie

Zobacz także

Powiązane artykuły
Ptaki

Oprogramowanie do rozpoznawania twarzy pomaga w ochronie gęsi

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Ptaki

Gatunki w centrum uwagi: Orzeł harpia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Ptaki

Gatunki w centrum uwagi: Petrel olbrzymi

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.