Koty

Ręcznik dla kota, który rozjaśni Twoją kuchnię

Zobacz także

9 sierpnia 2022 r.

Ten post zawiera linki partnerskie*

Kiedy zobaczyłam ten ręcznik na Amazon, po prostu musiałam go mieć – i stał się moim ulubionym ręcznikiem. Widząc kotki z ich małymi skarpetkami i szalikami sprawia, że uśmiecham się za każdym razem, gdy wchodzę do mojej kuchni.

Mierząc 30 x 16 cali, ten ręcznik z mikrofibry jest nieco większy niż większość ręczników kuchennych. Materiał to 80% poliestru i 20% bawełny. Tkanina jest super miękka i dobrze wchłania wilgoć.

Kolory często wyglądają inaczej w zależności od tego, w jakim świetle są fotografowane, a także na różnych ekranach. Przeczytałam kilka recenzji na Amazonie i sporo z nich wspominało, że ręcznik jest różowy, a nie biały jak na zdjęciu na Amazonie. Dla mnie to był bonus i nie zawiodłem się.

Ręcznik jest dostępny w sklepie Amazon.

Kod rabatowy na UAH Pet Zero Cordless Fountain teraz poprawiony

Niektórzy z was mieli problemy z 15% kodem rabatowym w piątkowym poście o UAH Pet Zero Cordless Fountain. UAH Pet ustawił dla mnie nowy kod, proszę użyć 1CONSCIOUS0 przy kasie.

Zobacz także

*The Conscious Cat jest uczestnikiem Amazon Services LLC Associates Program, programu reklamy afiliacyjnej, który ma na celu zapewnienie nam środków do zarabiania opłat poprzez łączenie się z Amazon.com i stronami powiązanymi. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup poprzez któryś z naszych linków, otrzymamy niewielką prowizję. Informujemy tylko o produktach i usługach, z których sami korzystaliśmy lub korzystalibyśmy.

Powiązane artykuły
Koty

Kot przeoczony przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż przyszła po niego idealna rodzina, nie mógł być szczęśliwszy

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot pochyla się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczyna robić "myjnię samochodową" za pieszczoty

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka znaleziona za sklepem spożywczym prosząca o uwagę, okazuje się, że ma wiele kociąt do wykarmienia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.