Koty

Rodzina zobaczyła w środku kocięta, które do niej nie należały i odkryła, że zostały przyniesione przez wejście dla zwierząt

Zobacz także

Pewna rodzina znalazła w swoim domu kocięta, które nie należały do nich. Jak się okazało, zostały przyniesione przez wejście dla psów.

Dzwoneczek, Wendy i Piotruś Pan@coastalbendcats

Trio kociąt trafiło do domu pewnej rodziny w wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń, z pomocą psiego przyjaciela.

„Te maluchy mogłyby nie trafić do nas, gdyby nie wyjątkowy znalazca, pies rodzinny, który pewnego dnia odkrył jedno z kociąt i przyniósł je przez drzwi dla psa” – Mary Huckabee, oficer Coastal Bend Cat Rescue (CBCR), podzieliła się z Love Meow.

„Właściciel psa był zakłopotany i nie wiedział, co robić. Ale słodki szczeniak jeszcze nie skończył i wkrótce przyniósł drugiego kociaka”.

Zostały uratowane przez życzliwą rodzinę z pomocą ich psa@coastalbendcats

Pojawienie się kociąt wywołało śledztwo na zewnątrz domu. Skanując okolicę w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów matki i innych kociąt, zwrócono uwagę na zawodzenie trzeciego kociaka na podwórku.

Po matce nie było śladu, ale wszystkie trzy kocięta bezpiecznie dotarły do domu.

Peter Pan dostał bardzo potrzebną kąpiel@coastalbendcats

Rodzina skontaktowała się z lokalną organizacją ratunkową CBCR i miała nadzieję, że kocięta otrzymają opiekę, której potrzebowały, a ostatecznie miejsce, które będą mogły nazwać domem.

W oczekiwaniu na umieszczenie w programie zastępczym, właścicielka psa poświęciła się wychowaniu i opiece nad kociętami. „Karmiła je mieszanką formuły i mokrej karmy, dopóki nie mogliśmy ich przyjąć” – powiedziała Mary Love Meow.

To były natychmiastowe love-bugs@coastalbendcats

„Wykonała tak dobrą robotę, opiekując się nimi, że rozpoczynają swoją podróż z nami zdrowe i szczęśliwe”.

Trio (Piotruś Pan, Wendy i Dzwoneczek) wskoczyło do domu zastępczego, a ich żarłoczne apetyty już wskazywały na ich nieokiełznaną energię. Byli bardzo opiekuńczy w stosunku do jedzenia po tym, jak doświadczyli trudnych realiów niedoboru żywności na zewnątrz.

@coastalbendcats

Rzuciły się w kierunku swoich dań, odpychając się nawzajem w poszukiwaniu jedzenia.

Nie obciążeni już niepokojem związanym ze znalezieniem kolejnego posiłku, zaczęli rozkoszować się obfitością dostępnego im jedzenia, a ich zabawna energia wzniosła się na nowe wyżyny.

@coastalbendcats

Małe tornada futra przedarły się przez ich pokój, ich łapy tupały po podłodze. Ich hulaszczy duch przekształca każdy obiekt w plac zabaw.

„Peter uwielbia podążać za ludźmi, Dzwoneczek jest najbardziej żądny przygód i wścibski, a Wendy jest śmiałkiem i uwielbia się wspinać i szukać kłopotów”.

Wendy@coastalbendcats

Kiedy odważne siostry wyruszają na swoją codzienną eskapadę, Piotruś Pan przygląda się swoim ludzkim towarzyszom, a jego przenikliwe oczy śledzą każdy ich ruch z kocią dociekliwością.

Niegdyś zabłąkane kocięta rozkwitły w zabawne, czułe, ujmujące młode koty, z których każdy ma wyjątkową iskrę, która rozpala śmiech i zachwyt.

Peter Pan@coastalbendcats

Dzięki życzliwości pewnej rodziny i psiego przyjaciela, trzy kocięta znalazły schronienie i są teraz na drodze do znalezienia domu na zawsze.

„(Wkrótce) nadejdzie dla nich czas, aby udać się w kierunku drugiej gwiazdy po prawej stronie i prosto do adopcji”.

Dzwoneczek@coastalbendcats

„To urocze, małe, kochające pieski. Wiemy, że nawet Piotruś Pan będzie podekscytowany, że w końcu zostanie adoptowany i będzie miał prawdziwą matkę” – powiedziała Mary Sh.ared.

„Czasami ratunek wymaga trochę wiary, szczeniaka i czarodziejskiego pyłu”.

Wendy@coastalbendcats

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Piotrusiu Panie, Wendy i Dzwoneczku (w Corpus Christi, TX) oraz Coastal Bend Cat Rescue na Instagramie @coastalbendcats.

Zobacz także

Powiązana historia: Kotka, która straciła dom, znajduje życzliwych ludzi, którzy przygarniają ją na kilka dni przed narodzinami kociąt.

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.