Koty

Samotny kociak pragnie miejsca jak w domu, 2 tygodnie później pojawia się inny kociak z tym samym życzeniem

Zobacz także

Samotny kociak pragnął miejsca podobnego do domu. Dwa tygodnie później pojawił się inny kociak z takim samym życzeniem.

Chloe i CollinAllison @ilckenzoo

Kociak o imieniu Collin został przywieziony do schroniska w wieku 3-4 tygodni. Był pełen energii i chciał wyrwać się z zamknięcia swojej budy.

Jeden z pracowników schroniska zabrał go do domu, podczas gdy oni szukali grupy ratunkowej, która mogłaby go zabrać. Kiedy wolontariusze AnimalLuvr’s Dream Rescue zobaczyli prośbę, natychmiast zaoferowali mu opiekę.

Collin został odebrany ze schroniska tego samego dnia i przetransportowany do komfortowego, kochającego domu.

CollinAllison @ilckenzoo

„Kiedy przyjechał, w zasadzie wyszedł z transportera, jakby był właścicielem tego miejsca. Od razu wiedział, że jest bezpieczny” – powiedziała Allison Ilcken, mama zastępcza Love Meow.

Ten malutki kocurek wtulił się w swoich ludzi, zwijając się pod ich brodami. Był tak spragniony miłości, jakby próbował nadrobić stracony czas.

Collin bawił się z Izzy the dogAllison @ilckenzoo

Był równie czuły, co odważny. Podbiegł do łagodnego psa rezydenta, który górował nad nim, i zaczął siłować się z jej ogonem i skubać jej ucho. Zamienił się w małe dynamo i wydawało się, że nie ma przycisku pauzy.

Collin urodził się z chorobą zwaną entropion, w której powieki podwijają się do wewnątrz, powodując podrażnienia. Będzie potrzebował operacji korekcyjnej, gdy będzie wystarczająco duży. Mimo wszystko nic nie wydawało się go spowalniać.

Urodził się z chorobą zwaną entropionAllison @ilckenzoo

Chciał bawić się z każdym napotkanym zwierzęciem i nieustannie szukał przyjaciela. Kiedy dowiedział się, że w domu jest jeszcze jeden przybrany kociak, był wniebowzięty.

Rudowłosa kotka o imieniu Chloe została znaleziona na zewnątrz, pokryta pchłami. Podobnie jak Collin, była samotna i rozpaczliwie potrzebowała domu zastępczego.

ChloeAllison @ilckenzoo

Dzięki odpowiedniej opiece i dobremu jedzeniu wszystkie uciążliwe pchły zniknęły, a ona zaczęła osiągać dobre wyniki. Kiedy była gotowa na socjalizację, Allison wiedziała, z kim ją zapoznać.

Collin od samego początku chciał mieć stałego towarzysza zabaw. Kiedy zobaczył Chloe, kotkę w podobnym wieku, był zachwycony i rzucił się na nią.

Stali się nierozłącznymi przyjaciółmiAllison @ilckenzoo

„Chloe była trochę niepewna przez pierwszą godzinę, ale potem szybko stali się nierozłączni” – powiedziała Allison w rozmowie z Love Meow.

Zaczęły skakać, bawić się i siłować ze sobą, jakby zawsze były rodzeństwem z miotu.

Allison @ilckenzoo

Teraz często można je znaleźć drzemiące jedna na drugiej. Kiedy nadchodzi pora posiłku, wolą jeść z miski drugiej osoby, krzyżując swoje ciała.

Allison @ilckenzoo

„Nieustannie szukają siebie nawzajem. Chloe ćwierka, gdy nie może go znaleźć. Przytulają się i bawią razem przez cały dzień”.

Po operacji oka Collina, Chloe nigdy nie opuściła jego boku. Przez cały okres rekonwalescencji jego silnik pracował bez przerwy.

Allison @ilckenzoo

W tym czasie nie tylko ich więź stała się silniejsza, ale także powitali w swojej załodze kolejnego przybranego kociaka, Cartera.

Ci dwaj najlepsi przyjaciele karmią się nawzajem swoją energią, wybierając się na mini wycieczki (z pokoju do pokoju), odkrywając skarby (zabawki) i ścigając się po całym domu.

Collin, Carter i ChloeAllison @ilckenzoo

„Są bardzo ci często miauczy i ćwierka w całym domu podczas zabawy”.

Collin i Chloe, partnerzy w psotach, są teraz gotowi na znalezienie domu na zawsze, gdzie będą kochani i rozpieszczani bez końca.

Najlepsi przyjacieleAllison @ilckenzoo

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej informacji na temat Collina i Chloe (znajdujących się na Florydzie) oraz opiekunów Allison na Instagramie @ilckenzoo i AnimalLuvr’s Dream Rescue @animalluvrsdreamrescue.

Zobacz także

Powiązana historia: Kociak znaleziony na poboczu drogi podczas deszczu zyskuje pewność siebie i postanawia pomóc innym kotom w potrzebie