Zdrowie zwięrząt

Starszy pies został porzucony z rozdzierającą serce notatką w obroży

Zobacz także

Obraz z Richmond Animal Care And Control przez Mirror

10-letnia mieszanka sznaucera i pudla, o imieniu Oreo, została porzucona na rogu ulicy, z rozdzierającym serce listem przypiętym do szyi.

Oreo został pozostawiony na słońcu zbyt długo, zanim został uratowany przez Richmond Animal Care and Control w Wirginii w Ameryce. Starszy pies był bardzo odwodniony i, jeśli pozostawiony znacznie dłużej, mógł ulec udarowi cieplnemu. List na jego kołnierzu odkryty przez zespół czyta: „Nazywam się Oreo. Mam ponad 10 lat. Mam stany lękowe. Mój właściciel zmarł. Jestem naprawdę dobry. Potrzebuję domu”.

Obraz z Richmond Animal Care And Control przez Mirror

Richmond Animal Care and Control zapewniło badanie kontrolne dla Oreo i odkryło, że ledwo widzi i słyszy. Historia Oreo została udostępniona na Facebooku przez ratownika w nadziei, że ktoś zobaczy poza jego wiekiem i przyjmie go do swojego domu i serca.

„Wyciągnijcie swoje chusteczki, a potem pomóżcie nam znaleźć Oreo wieczny dom. Oficer Boone odpowiedział na wezwanie do psa przywiązanego do słupa i znalazł tego staruszka z tą notatką. Oreo nie widzi ani nie słyszy bardzo dobrze i potrzebuje spokojnego domu (bez małych dzieci) i wydaje się być w porządku z innymi spokojnymi psami” – czytał post.

Zobacz także

Ale trzy dni po tym, jak organizacja charytatywna podjęła Oreo, znalazł nowy dom w Fredericksburgu, gdzie teraz spędza dni grając z istniejącym psem swojego właściciela w pięcioakrowym ogrodzie.

Powiązane artykuły
Zdrowie zwięrząt

Jak zapobiegać typowym urazom u aktywnych psów?

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Zdrowie zwięrząt

Bezpieczeństwo przede wszystkim: 9 wskazówek, jak zapewnić szczeniętom bezpieczeństwo w domu

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Zdrowie zwięrząt

7 typowych objawów choroby u ptaków

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.