Psy

King Długowłosy Owczarek Niemiecki Pełny Profil 2022- Animals Home

Zobacz także

Owczarek niemiecki królewski długowłosy jest pracowitym, lojalnym psem do towarzystwa. Pewny siebie i silny, ich ogromny rozmiar będzie dość dużym czynnikiem odstraszającym dla każdego niedoszłego drapieżnika. Owczarki królewskie długowłose chronią swoje rodziny, ale nie są psami agresywnymi.

Jaki jest królewski długowłosy owczarek niemiecki?

King long haired german shepherd jest połączeniem kilku możliwych ras, ale musi zawierać owczarka niemieckiego. Najczęściej są one mieszane z Alaskan Malamute i / lub Great Pyrenees, a niektóre starsze linie śledzić z powrotem do Akita. Mimo że mogą mieć zastraszające rozmiary, są czułe i kochające.

King Shepherds są wszechstronne. Ten wysoce inteligentny pies może wykonywać różne zawody, od pasterza owiec po towarzysza dzieci, psa policyjnego, ratownika lub przewodnika. Świetnie dogadują się z innymi psami, ale wczesna socjalizacja jest ważnym czynnikiem w wychowaniu przyjaznego, towarzyskiego szczeniaka.

Read More: Owczarek niemiecki Poodle Mix

Mogą mieszkać w mieszkaniu, o ile mają dużo ruchu i miejsca na rozprostowanie nóg. Psy te mogą być dość duże, więc chociaż mogą mieszkać w mieszkaniu, dom z dużym podwórkiem może być bardziej idealnym miejscem.

DogTime poleca tę dużą, przestronną skrzynię, aby dać Twojemu dużemu King Shepherdowi miejsce do odpoczynku i relaksu. Warto również zaopatrzyć się w tę butelkę na wodę dla psa na wszelkie przygody na świeżym powietrzu, jakie przeżyjesz ze swoim pupilem!

King Back długowłosy owczarek niemiecki King Shepherd

Najważniejsze informacje

 1. Owczarek królewski długowłosy to hybrydowa rasa psów. Są mieszanką wielu różnych ras psów pasterskich zarodkowych, ale zawsze mają rodowód owczarka niemieckiego.
 2. Główne kolory królewskich owczarków to płowy, czerwony, czarny, brązowy i sobolowy. Ich płaszcze są zwykle kombinacją dwóch lub więcej kolorów.
 3. Chociaż nie są one dobrym wyborem dla alergików, ich sierść jest dość łatwa w pielęgnacji. Dobre szczotkowanie trzy razy w tygodniu prawdopodobnie załatwi sprawę z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi w razie potrzeby.
 4. King Shepherds świetnie dogadują się z dziećmi, zwłaszcza tymi, z którymi zostały wychowane. To łagodny olbrzym, jest cierpliwy i słodki w stosunku do dzieci.
 5. Dobrze dogadują się również z psami i innymi zwierzętami domowymi, w tym z kotami. Wczesna socjalizacja jest ważnym czynnikiem w rozwoju społecznego psa.
 6. King Shepherds są bardzo podatne na szkolenie i rozwijają się na pozytywnym wzmocnieniu. Nie należy zostawiać ich samych na dłuższy czas. Mogą one łatwo stać się znudzone, przygnębione i sfrustrowane, co może skutkować niepożądanymi zachowaniami.

Historia

rasy

Długowłosy King Shepherd został opracowany w 1990 roku przez Amerykanów, Shelley Watts-Cross i Davida Turkheimera. Rasa ta nadal uważana jest za będącą w fazie rozwoju.

Ta hybryda jest mieszanką owczarków niemieckich z innymi rasami, w tym Wielkim Pirenejem, Alaskan Malamute, a czasem Akitą. Hodowcy chcieli stworzyć psa podobnego w charakterze i wyglądzie do owczarka niemieckiego, ale większego i z mniejszą ilością genetycznych problemów zdrowotnych.

Pies ten pochodzi z linii pracujących rodziców i potrzebuje zajęcia, aby pozostać szczęśliwym.

Podczas gdy hybryda była w rozwoju na początku lat 90-tych, nie została oficjalnie ustanowiona aż do 1995 roku, kiedy to powstał klub rasy King Shepherd.

King

Owczarek długowłosy jest obecnie uznawany przez:

 • American Rare Breed Association (ARBA).
 • American King Shepherd Club (AKSC).
 • Dog Registry of America, Inc (DRA).
 • Eastern Rare Breed Dog Club (ERBDC).
 • States Kennel Club (SKC).
 • World Wide Kennel Club (WWKC).

King Long Haired German Shepherd Rozmiar

King long haired Shepherd jest stosunkowo nową rasą mieszańcową. Choć nie jest jeszcze uznana przez American Kennel Club (AKC), posiada standardy rasy.

Samice powinny mieć od 25 do 27 cali wysokości przy ramieniu i ważyć od 75 do 110 funtów. Mężczyźni powinni być 27 do 31 cali wysokości na ramieniu i ważyć 90 do 150 funtów.i to, co sprawiają, że ta rasa największy owczarek niemiecki.

To powiedziawszy, niektóre psy mogą być mniejsze lub większe niż średnia i nie pasują do standardowych rozmiarów ich rasy.

Osobowość

King Owczarki długowłose są doskonałymi towarzyszami rodziny i psami stróżującymi. Ich wielkość jest zastraszająca i może zniechęcić każdego niedoszłego drapieżnika. Chronią swoje rodziny i dom, ale są przyjazne dla każdego, kto nie stanowi zagrożenia.

Owczarek królewski długowłosy jest napędzany i zdolny do nauczenia się każdego zadania. Lubią pracować i muszą mieć zadanie do wykonania, niezależnie od tego czy jest ono duże czy małe. Daj owczarkowi poczucie celu, a ten pies będzie zarabiał na swoje utrzymanie dziesięciokrotnie.

Są bardzo podatne na szkolenie i rozwijają się na pozytywnym wzmocnieniu. Nie należy zostawiać ich samych na dłuższy czas.

King Owczarek niemiecki królewski długowłosy

Kolor sierści i pielęgnacja

King Owczarek niemiecki długowłosy

jest w większości przypadków mieszanką sierści i kolorów owczarka niemieckiego i innych ras rodzicielskich

.

Główne kolory to płowy, czerwony, czarny, brązowy i sobolowy. Ich płaszcze są zazwyczaj kombinacją dwóch lub więcej kolorów.

Zazwyczaj mają średniej długości, normalnej gęstości sierść i chociaż nie są dobrym wyborem dla alergików, ich sierść jest dość łatwa w pielęgnacji. Dobre szczotkowanie trzy razy w tygodniu prawdopodobnie załatwi sprawę, a kąpiel zalecana jest tylko w razie potrzeby z użyciem łagodnego szamponu. Zbyt częste kąpiele mogą pozbawić sierść jej naturalnych olejków.

Ich podwójne płaszcze shed dość dużo. Na pewno chcesz próżni na rękę. Sprawdź, czy RoboVac jest dla Ciebie!

Podwójna sierść daje im przewagę, jeśli chodzi o ekstremalną pogodę. Wiele z tych psów uwielbia biegać i bawić się w śniegu. Ich podwójna sierść pomaga również utrzymać chłód w gorących miesiącach letnich. Należy pamiętać, że są to psy domowe i muszą mieszkać w pomieszczeniach zamkniętych.

Ile kosztują owczarki królewskie długowłose?

Owczarek królewski długowłosy jest nadal rzadką rasą i jako taki ma niewielu renomowanych hodowców, jednak ponieważ staje się coraz bardziej popularny, jest też na niego duże zapotrzebowanie. Z tego powodu średnia cena szczeniaka zaczyna się od około 1500 dolarów.

Czy królewskie owczarki są rzadkie?

King Shepherd Owczarek niemiecki jest rzadką rasą Ponieważ King Shepherd jest hybrydową rasą psów i stosunkowo nową rasą-i wciąż dość rzadką wśród amerykańskich rodzin-nie są jeszcze uznawane przez American Kennel Club.

Jaka jest największa rasa owczarków?

Kiedy dojdziemy do największej rasy psów pasterskich zobaczymy king shepherd, który ma duże rozmiary od wysokości do

Zobacz także

waga

Powiązane artykuły
Psy

Przyjazne psom plaże, wycieczki łodzią, przejażdżki pociągiem i nie tylko na Florydzie!

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Pomysły na przygody przyjazne zwierzętom jesienią i zimą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

6 kroków do skłonienia psa do pozowania do zdjęć

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.