Koty

Kociak pozostawiony na wycieraczce zostaje zabrany do domu, w którym koty decydują się pomóc

Zobacz także

Kociak został znaleziony na wycieraczce i zabrany do domu, w którym mieszkają koty, które postanowiły mu pomóc.

Ashley

Nowonarodzony kociak został znaleziony na wycieraczce w domu pewnej rodziny. Kocia matka uciekła i nigdy nie wróciła. Rodzina zabrała kotkę i pospieszyła jej z pomocą.

Ashley, która jest opiekunką Little Wanderers NYC, została poinformowana o malutkim jedynaku i natychmiast zgodziła się go przygarnąć. Po przybyciu na miejsce kociak był wyziębiony, a jego waga wynosiła około 70 gramów, co oznaczało dużą niedowagę jak na noworodka.

Ashley musiała ogrzać ją do bezpiecznej temperatury ciała, zanim mogła zacząć ją powoli karmić. Przez całą noc karmiła kotkę małymi porcjami, dbając o jej ciepło i wygodę.

Ashley

Wbrew wszelkim przeciwnościom, kociak ożywił się następnego dnia i zaczął samodzielnie ssać formułę. Po kilku kolejnych nieprzespanych nocach Ashley mogła odetchnąć z ulgą, gdy stan kociaka ustabilizował się.

Kociak o imieniu Chihiro wyleczył się z problemów żołądkowych i zaczął osiągać dobre wyniki. „Zawsze była taką wojowniczką. Za każdym razem, gdy ją karmiłam, atakowała butelkę i karmiła tak energicznie”, Ashley podzieliła się z Love Meow.

Ashley

„W ciągu tygodnia zmieniła się z wcześniaka w grubą, ponadprzeciętną jak na swój wiek dziewczynkę. Nie był to łatwy wyczyn dla żadnego z nas i w kilku momentach byłam pewna, że ją stracę”.

Kiedy kotka otworzyła oczy, jej ciekawość wzrosła. Prosiła, by ją potrzymać, by mogła sprawdzić otoczenie i od czasu do czasu wąchała rękę swojej przybranej mamy w poszukiwaniu mleka.

Ashley

Kiedy Ashley przeniosła kociaka do przestronnego kojca, koty rezydentki przyszły poznać nowego przybysza i zaoferowały swoją pomoc. Spędzały z nią czas, uczyły ją, jak odpowiednio wchodzić w interakcje z innymi kotami, jak zachować czystość i bawić się zabawkami.

Pręgowany Biscuit ma cierpliwość świętego, pozwalając kociakowi bawić się swoim ogonem tak długo, jak tylko zechce.

Ashley

„Uwielbia skakać i prześladować nas i koty. Uczy się wskakiwać i zeskakiwać z mebli. To bardzo odważna dziewczyna”.

Kiedy Chihiro zorientowała się, jak się przytulać, miała obsesję i zaczęła jeździć na ramieniu po domu, drzemiąc i zasypiając na swoich ludziach i innych kotach.

Ashley

„Ta mała dziewczynka przytula się, ćwierka i tryli przez cały dzień. Podbiła serca wszystkich domowników” – mówi Ashley.

Posiadanie kociego przyjaciela, który towarzyszy jej na ciepłych kolanach, głośno mrucząc, czyni ją najszczęśliwszą kotką na świecie.

Ashley

„Lubi być zwinięta pod naszymi brodami i wyciągać łapy, aby dotknąć naszych twarzy. Woli spać na nas przez cały czas i jest prawdziwym kotem na kolanach. Zna swoje imię i przychodzi na zawołanie”.

Nawet najmniej przyjazny kot w domu nie może oprzeć się Chihiro.

Ashley

W wieku trzech miesięcy kotka jest gotowa na własne miejsce. Szuka rodziny, która będzie ją kochać i rozpieszczać bez końca, z kocim rodzeństwem do zabawy i przytulania przez cały dzień.

Ashley

„Kiedy jest zmęczona, chce być jak najbliżej. Uwielbia gwałtownie opadać tuż pod moją brodą z pełnym zaufaniem, że ją podtrzymam (choć czasami nie jestem wystarczająco szybki i ześlizguje się po moim ramieniu)”.

Ashley

„Ten cenny anioł kocha tak mocno, jak się bawi. Jest po prostu idealna i wszystkie te nieprzespane noce były tego warte”.

Ashley

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotce (przebywającej w Nowym Jorku) i Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku, a Ashley’s fosters na Instagramie.

Zobacz także

Powiązana historia: Kobieta daje nieśmiałemu kociakowi dom, a on zmienia się w najszczęśliwszego i najbardziej przytulnego kota

Powiązane artykuły
Koty

Kot przeoczony przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż przyszła po niego idealna rodzina, nie mógł być szczęśliwszy

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot pochyla się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczyna robić "myjnię samochodową" za pieszczoty

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka znaleziona za sklepem spożywczym prosząca o uwagę, okazuje się, że ma wiele kociąt do wykarmienia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.