Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także

Kotka miała kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe. Stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes.

Asa

Kotka i jej sześć kociąt przybyły do domu zastępczego po krótkim pobycie w schronisku. Zapewniono im ciepłe i przytulne przedszkole z dużą ilością koców.

Gdy matka zadomowiła się ze swoją szóstką, była zachwycona bezgranicznym jedzeniem na zawołanie. Pięć z jej kociąt wyglądało jak jej miniaturki, a czarno-biały kocurek miał swoją własną iskrę.

Jedyny nie-szary kociak okazał się najbardziej psotny ze wszystkich.

Asa

Kotka Smokey szybko polubiła swoją przybraną mamę, Asę, która jest wolontariuszką Animal Welfare League of Arlington. Jej wiercąca się szóstka nieustannie wymagała od niej karmienia i sprzątania.

Przy dużym miocie kociąt często dochodziło do kłótni o mleko. Kociak Spammy uwielbiał chwile, gdy mama poświęcała mu swoją niepodzielną uwagę.

Spammy miała mamę tylko dla siebie, a Smokey uśmiechał się z uroczym uśmiechem

Kiedy wypełniła swój brzuch po brzegi, przyciskała twarz do mamy lub wspinała się na jej plecy, aby uzyskać dodatkowe ciepło i komfort.

Kiedy była wystarczająco silna, by wyjść poza swoje gniazdo, zamieniła się w kulę energii. „Spammy jest w 100% najbardziej psotną z nich wszystkich”, Asa podzieliła się z Love Meow.

Jedna z jej wielu eskapadAsa

Gdy kocięta zostały odstawione od piersi i zaczęły samodzielnie się bawić, Smokey była gotowa, by odejść z macierzyństwa i znaleźć własne miejsce.

„Jest taka słodka, przyjazna i wyluzowana. Wyraźnie skończyła z byciem mamą. Zasługuje na to, by zostać zwolnioną z obowiązków matki i znaleźć się w nowym domu, w którym będzie mogła spać w spokoju i spędzać tak bardzo potrzebny jej czas w samotności”.

Smokey z radością wycofała się z macierzyństwaAsa

Spammy i jej pięcioro rodzeństwa kontynuowali swój codzienny szał, przedzierając się przez pokój z nieokiełznaną energią. Młodsza siostra była nieustraszona i próbowała zmusić psa Asy do siłowania się z nią.

Była przywódczynią ich wszystkich, prowadząc swoją załogę na nowe przygody przesiąknięte psotami.

Spammy był najbardziej psotnym i żądnym przygód psem Asy

„W pełni zasługuje na swój tytuł potomka, ponieważ jest wyznaczonym rozrabiaką, a w połączeniu z tym, że jest jedynym dzieckiem, które nie jest szare, masz tę dziwaczną, niezależną, przezabawną, garstkową Spam”.

Asa

Jeden po drugim, wszystkie (w tym mama) z wyjątkiem dwóch kociąt zostały adoptowane przez rodziny i przeniosły się do przytulnych nowych domów wypełnionych zabawkami i miłością.

Asa

Spammy (kocurek) i jej brat Prosciutto (największy z miotu) mieli osobne domy w kolejce, ale oba upadły.

„Stały się sobie bardzo bliskie, zwłaszcza po tym, jak inne rodzeństwo odeszło. Myślę, że wszechświat chciał, żeby zostali razem”.

Prosciutto i SpammyAsa

Kiedy oboje zwinęli się razem, ich różnica wielkości była jeszcze bardziej widoczna, a Prosciutto był prawie tak duży jak jego mama.

Spammy nadal była wichrem psotnej aktywności, zapewniając wszystkim rozrywkę swoimi niekończącymi się wybrykami.

Stały się nierozłączną parąAsa

„Była taką głupią, dziwaczną dziewczyną od dnia, w którym przybyła do naszego domu jako tygodniowe dziecko”.

Około 10 dni temu, po 3,5-miesięcznym pobycie w rodzinie zastępczej, te dwie najlepsze przyjaciółki wyruszyły razem do wymarzonego domu.

Asa

„Cieszę się, że będą mogły zostać razem na zawsze” – powiedziała Asa. „Byli taką wesołą gromadką i będę za nimi bardzo tęsknić, ale nadszedł czas, aby zrobić miejsce dla innych potrzebujących”.

Zostali adoptowani razemAsa

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat opiekunów Asy na Instagramie @shibuyarollcall.

Zobacz także

Powiązana historia: Samotny kociak przybiega do czteroosobowego miotu i decyduje, że zostanie ich nowym bratem

Powiązane artykuły
Koty

Kot przeoczony przez prawie rok w schronisku dla zwierząt, aż przyszła po niego idealna rodzina, nie mógł być szczęśliwszy

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot pochyla się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczyna robić "myjnię samochodową" za pieszczoty

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka znaleziona za sklepem spożywczym prosząca o uwagę, okazuje się, że ma wiele kociąt do wykarmienia

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.