Koty

Kotka utrzymuje swoje kocięta w cieple podczas niskich temperatur, dopóki nie zostaną znalezione, ich życie całkowicie się zmieniło

Zobacz także

Kotka utrzymywała swoje kocięta w cieple podczas niskich temperatur, aż zostały znalezione. Ich życie zostało całkowicie zmienione.

ExploitsValley SPCA

Podczas ostatnich mroźnych temperatur w NL, Kanada, bezpański kot tabby został znaleziony żyjący na zewnątrz ze swoimi kociętami, dzieląc się zimnem. Lokalni ratownicy zwierząt zostali wezwani do pomocy i byli w stanie doprowadzić mamę i jej dwa kocięta do bezpieczeństwa.

„Utrzymywała swoje kocięta przy życiu w zimnej pogodzie. Na szczęście udało się je uratować. Podczas gdy Billie Jean (kocia mama) jest przyjazna, jej kocięta urodziły się na wolności” – podzieliło się ExploitsValley SPCA.

Dwa długowłose kociaki, Lillian i Gillian, nigdy nie wchodziły w interakcje z człowiekiem, dopóki nie zostały uratowane i przywiezione do opieki zastępczej. Miały około dwóch miesięcy i rozpaczliwie potrzebowały socjalizacji.

Lillian i Gillian kociętaExploitsValley SPCA.

„Nie mieli kontaktu z człowiekiem. Są zrozumiale przestraszone i potrzebują pracy z nimi”.

Wolontariusze ExploitsValley SPCA od razu zabrali się do pracy. Aby pomóc kociakom zbudować zaufanie, przynieśli im smakołyki i pokazali im, że oznaczają dobro. Tymczasem Billie już cieszyła się nowym życiem jako kryty kot, z pełnym brzuchem i ciepłymi łóżkami.

Billie Jean kotWyzyskiwanieValley SPCA

Billie szybko się zadomowiła i eksplorowała swoją przestrzeń swoimi radosnymi tippy tapsami. Podchodziła do wolontariuszy, aby zwrócić na siebie uwagę, a nawet sięgała po noski i drapanie po głowie.

Natomiast Lillian i Gillian były tak nieśmiałe, że tuliły się do siebie, schroniły się za swoją kuwetą lub czymkolwiek, co mogły znaleźć, starając się być poza zasięgiem wzroku i umysłu.

Kociaki były na początku bardzo przestraszoneExploitsValley SPCA

Po tym, jak wzięli czas na dekompresję, ich przybrana mama weszła i wyciągnęła rękę, aby je pogłaskać.

Natychmiast spotkała się z sykiem, ale dwie siostry nie uciekły z jej ręki. Poddały się, gdy tylko pieszczoty zaczęły się pojawiać, roztapiając ich zmartwienia, jedno pociągnięcie na raz.

Powoli, ale z pewnością, wszystko zaczęło się zmieniaćWyzyskiwanieValley SPCA

Wolontariusze zawinęli je w koc, aby zapewnić purrito-stylową terapię przytulania, więc kocięta mogły przyzwyczaić się do ludzkiego dotyku, będąc trzymanymi w uspokajający sposób.

Po kilku sesjach przytulania połączonych z ulubionymi smakołykami, ich ściany zaczęły opadać, a kociaki zaczęły wychodzić ze swoich skorup.

Nauczyły się cieszyć sesjami przytulaniaExploitsValley SPCA

Powoli mrugali do swoich ludzi, siedzieli pewniej, a nawet toczyli się po plecach, zamiast kucania w strachu.

„Gillian była przestraszona, nerwowa, ale łatwa do złapania i dotknięcia. Szybko doszła do siebie. Lillian była bardziej pikantna i potrzebowała dodatkowej cierpliwości i miłości. Obie zaczynają ufać ludziom, z pomocą smakołyków, zabawek i dużo miłości.”

Ich mury zaczęły spadaćExploitsValley SPCA

Mama Billie uczy swoje dzieci nowych kocich umiejętności, takich jak picie z miski z wodą, korzystanie z kuwety i drzemanie w wygodnym, czystym, ciepłym łóżku.

Pokazuje swoim kociętom, że ludzie nie są tacy źli, prosząc o uwagę i pieszczoty, dając przykład.

Billie jest szczęśliwa w domu ze swoimi kociętamiExploitsValley SPCA

Billie i jej cenne kocięta nigdy nie będą musiały się martwić o jedzenie lub schronienie, a ich przyszłość wygląda jasno.

Po przetrwaniu surowej pogody, rodzina trzech jest gotowa znaleźć swoje szczęście.

ExploitsValley SPCA

Mama Billie nadal jestng najsłodszy, towarzyski kot, czarujący wszystkich swoimi uroczymi, kolankowymi łapkami. Jest tak szczęśliwa, że jej kocięta są bezpieczne i jest gotowa znaleźć własne miejsce.

ExploitsValley SPCA

Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o kociej rodzinie i ExploitsValley SPCA na Facebooku.

Zobacz także

Related story: Stray Kitten Greets Woman and Tags Along with Her Each Day Until His Wish Comes True