Koty

Kotka z 4 pyszczkami do wykarmienia ma teraz wygodne miejsce dla swoich kociąt, zaczyna się relaksować i ufać

Zobacz także

Kotka, która ma cztery pyszczki do wykarmienia, ma teraz wygodne miejsce dla swoich kociąt. Zaczyna się relaksować i ufać.

Lainey the cat@kellyfosterkittens

Cztery kocięta, w wieku około 10-12 dni, przybyły do Murphy’s Law Animal Rescue ze swoją kocią matką, aby mieć szansę na lepsze życie. „Pochodziły ze schroniska i cieszymy się, że mogliśmy im pomóc” – powiedziała Sarah Kelly, założycielka organizacji.

Po życiu w bliskim sąsiedztwie z innymi kotami, kocia mama, Lainey, odetchnęła z ulgą, mając czyste, wygodne przedszkole do wychowywania swoich dzieci i mnóstwo jedzenia dla siebie.

Lainey była bardzo opiekuńcza wobec swojej cennej czwórki i przez cały czas trzymała je blisko swojego brzucha.

Jest troskliwą i opiekuńczą kocią mamą@kellyfosterkittens

„Nasza nowa mama i jej czwórka maluchów z radością zadomowiły się w nowym przytulnym pokoju ze swoją przybraną mamą Moniką”.

Przez pierwsze kilka dni Lainey była nieco zdenerwowana i zestresowana. Będąc bardzo młodą matką, miała wiele niewiadomych. Monica dała jej przestrzeń i czas na dekompresję, jednocześnie mając na nie oko i upewniając się, że wszystkie są pod dobrą opieką.

Libby, Linkin, Lenny i Lynx@kellyfosterkittens

„Mamy szczęście, że możemy dać im drugą szansę na szczęśliwą, zdrową i wykastrowaną/wykastrowaną przyszłość, na którą wszystkie zasługują”.

Powoli, ale pewnie, Lainey zaczęła opuszczać swoje mury. Doceniła obfitość jedzenia dostępnego w zasięgu ręki, ponieważ musiała stale uzupełniać paliwo.

@kellyfosterkittens

W ciągu zaledwie kilku dni czwórka kociąt z miotu urosła w siłę, a ich oczy zaczęły się otwierać. „Te maluchy (Libby, Lenny, Lynx i Linkin) muszą utyć. Duży chłopiec jest ponad dwukrotnie większy od najmniejszego”.

Lainey, która waży zaledwie sześć funtów, pożera wiele puszek jedzenia każdego dnia, aby nadążyć za apetytem swoich kociąt. „Karmimy Lainey obfitą i pożywną karmą dla kotów w nadziei, że doda ona trochę mięsa do jej kości”.

@kellyfosterkittens

„Lainey wykonuje wspaniałą pracę wychowując swoje dzieci, a jej mama zastępcza upewnia się, że jest nakarmiona i szczęśliwa, a wszystkie te małe kocięta przybierają na wadze i są zdrowe”.

Linkin i Lenny, najodważniejsi z całej gromadki, zaczynają robić kilka kroków, ponieważ ich ciekawość rośnie.

Linkin@kellyfosterkittens

Libby i Lynx są zachwycone, że mają mamę tylko dla siebie, podczas gdy ich bracia odkrywają nowy świat.

Libby, najmniejsza z miotu, każdego dnia systematycznie przybiera na wadze. Jest zdeterminowana, by dotrzymać kroku swojemu rodzeństwu i radzi sobie sama, gdy się siłują.

Mama Lainey i jej dzieci, Libby i Lenny@kellyfosterkittens

Lainey jest bardzo uważna na swoją wymagającą czwórkę, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej aktywna. „Kręcą się, gdy nabierają sił i zaczynają w pełni chodzić”.

Dzięki wygodnej, czystej i cichej przestrzeni Lainey wychodzi ze swojej skorupy i zaczyna ufać.

Kocięta doskonalą swój chód@kellyfosterkittens

Zrozumiała, że jej przybrana mama ma dobre zamiary i że jest po to, by zaspokajać jej potrzeby.

„Mama Lainey zaczyna się trochę bardziej relaksować, pozwalając mi trzymać dzieci i nie chcąc od razu zabierać ich z powrotem do ich legowiska”.

@kellyfosterkittens

Dzięki pomocy Murphy’s Law Animal Rescue pięcioosobowa rodzina kwitnie. Lainey może odetchnąć z ulgą, wiedząc, że są w dobrych rękach.

Lenny@kellyfosterkittens

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat rodziny kotów i ratowania Sary na Instagramie @kellyfosterkittens i Facebooku. Więcej od Murphy’s Law Animal Rescue @murphyslawanimalrescue.

Zobacz także

Powiązana historia: Kot cieszy się z ponownego spotkania z kociętami w wygodnym domu po tym, jak został pozostawiony na zewnątrz w pudełku

Powiązane artykuły
Koty

Kociak pragnie być trzymany cały czas, stając się "asystentem" każdego wkrótce po tym, jak został uratowany

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot, który kiedyś został uznany za "przestraszonego", teraz panuje nad mieszkaniem, a nawet dzieli je z inną kotką

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kotka miała jednego kociaka, który wyglądał inaczej niż pozostałe, stała się bardzo bliska jednemu z mini-mes

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.