Psy

Park Geologiczny Toadstool: Nebraska’s Dog Friendly Badlands

Zobacz także

Toadstool Geologic Park to ukryty klejnot, który powinieneś koniecznie dodać do swojej trasy, gdy następnym razem będziesz w zachodniej Nebrasce. Po obozowaniu i wędrówkach tutaj kilka razy, jest to łatwo jedno z moich ulubionych miejsc do odwiedzenia! Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby mieć zabawną przygodę ze swoimi psami w Toadstool Geologic Park and Campground.

Nebraska: A Hidden Gem For Dog Friendly Adventures

Nebraska? Tak, Nebraska! Obiecujemy Ci, że to coś więcej niż jakikolwiek nudny obrazek, który chodzi Ci teraz po głowie. I bonus, jest wiele wspaniałych rzeczy, które możesz zrobić ze swoimi zwierzętami!

W Nebrasce jest osiem parków stanowych, dwa lasy narodowe i trzy narodowe łąki – wszystkie z nich w takim czy innym stopniu przyjmują psy. Ponadto jest tu wiele miast przyjaznych psom, takich jak Grand Island, Scottsbluff, Lincoln i wiele innych.

READ MORE ⇒ Zwiedzanie przyjaznego zwierzętom Fort Robinson State Park

w

Nebrasce Zwiedzanie przyjaz

nego

psom Toadstool Geologic Park And Campground

Gdy będziesz przemierzać ten piękny stan, skieruj się do północno-zachodniego narożnika w pobliżu Crawford, NE, aby znaleźć Toadstool Geologic Park. Park jest częścią Oglala National Grassland i jest zarządzany przez United States Forest Service.

READ MORE ⇒ Exploring The National Grasslands With Dogs

Głównymi atrakcjami w Toadstool Geologic Park są formacje w kształcie muchomora i inne zabytki geologiczne. Skały w parku Toadstool uformowały się ponad 24 miliony lat temu i są związane z Parkiem Narodowym Badlands w Południowej Dakocie. Zwiedzając ten park poczujesz się jakbyś wraz ze swoim pupilem teleportował się na księżyc!

Uwaga: Jeśli odwiedziłeś Park Narodowy Badlands w Południowej Dakocie, ale rozczarował Cię fakt, że ŻADEN z tamtejszych szlaków nie jest przyjazny zwierzętom… w Toadstool czeka Cię miła niespodzianka!

Teren rekreacyjny, kemping i szlaki w Toadstool są przyjazne dla psów. Parking dla obszaru dziennego użytku wynosi $3 za pojazd. Kempingi kosztują 15 dolarów za pojazd za noc na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Oprócz szlaków i kempingów, na terenie parku znajduje się wystawa domków z sodu. Obecny dom z sodu, zbudowany przez Służbę Leśną w 1982 roku, ma przypominać ten zbudowany w 1902 roku, który już nie stoi. Ekspozycja zagrody z Wysokich Równin daje zwiedzającym możliwość zobaczenia jak żyli tu ludzie w przeszłości.

Kemping w parku geologicznym Toadstool z psami

Kemping

w Toadstool jest mały, ale uroczy. Każdy z sześciu kempingów posiada zadaszony stół piknikowy, kosz na śmieci, grill i miejsce na ognisko. Są tu również toalety, ale nie ma bieżącej wody ani elektryczności.

Najlepsze jest to, że jesteś daleko od jakiegokolwiek miasta lub ruchliwej drogi, więc jest bardzo cicho i spokojnie. (Dodatkowo, twój pies nie ma na co szczekać!) I możesz zobaczyć wiele gwiazd w nocy!

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Car Camping With Pets: Prep The Car, What

to

Pack, and More

Hiking Toadstool Geologic Park With Dogs

Istnieją trzy szlaki turystyczne, do których możesz dostać się bezpośrednio z kempingu w Toadstool Geologic Park. I wszystkie trzy są przyjazne dla zwierząt!

Najpopularniejszy szlak to jednomilowa pętla, która wije się przez formacje z gliny i piaskowca (hoodoos). Pobierz broszurę interpretacyjną lub zdobądź jej kopię na początku szlaku i dowiedz się o parku i jego atrakcjach. jego unikalne cechy podczas zwiedzania.

Ten szlak jest szczególnie przyjemny do wędrówki o wschodzie i zachodzie słońca, aby zobaczyć jak kolory nieba zmieniają wygląd białych formacji skalnych.

Dla nieco dłuższej wędrówki, Bison Trail ma trzy mile w jedną stronę. Mniej więcej w połowie głównej pętli, weźmiesz szlak kierujący się w górę kanionu do Centrum Edukacji i Badań Hudson-Meng.

Centrum jest obecnie zamknięte, ale kiedy jest otwarte, odwiedzający mogą zwiedzić starożytne złoże kości wymarłych żubrów. Naukowcy wciąż mają nadzieję odkryć, dlaczego tak wiele żubrów zginęło właśnie tutaj.

Trzeci szlak to pięciomilowa pętla. Z kempingu, Ty i Twój pies przejdziecie przez badlands na łąki na Great Plains Trail, aż połączycie się z Bison Trail i podążycie nim z powrotem do kempingu. Wspinaczka z surowego krajobrazu badlands do zielonych łąk jest niesamowitym przeżyciem – zdecydowanie warto przeżyć tę przygodę, jeśli Ty i Twój pies macie na to czas!

Osoby i psy, które chcą odbyć jeszcze dłuższą wędrówkę, mogą wyruszyć na Great Plains Trail. Biegnie on na północ i południe, przecinając szlaki i drogi od Parku Narodowego Gór Guadalupe w Teksasie aż do granicy kanadyjskiej w Montanie i Północnej Dakocie!

Bezpieczne trzymanie psa podczas wędrówki po Parku Geologicznym Toadstool

Na terenach

trawiastych i w lasach narodowych obowiązują różne zasady trzymania psa na smyczy, dlatego pamiętaj o sprawdzeniu znaków informujących o tym, czy smycz jest wymagana dla Twojego psa. Podczas wędrówek po Parku Toadstool zalecamy trzymanie psa na smyczy. Pole namiotowe i obszary dziennego użytku są ogrodzone, ale na terenach, po których będziesz wędrował, żyją konie i bydło.

Czasami trudno jest dostrzec szlaki i łatwo jest zawrócić w złym terenie i na łąkach. Aby mieć pewność, że pozostaniesz na szlaku, wypatruj brązowych słupków oznaczających szlaki. Gdy dotrzesz do jednego z nich, poszukaj następnego, do którego należy się udać, zanim będziesz kontynuować wędrówkę.

Pamiętaj też o zabraniu ze sobą dużej ilości wody, przekąsek i ochrony przed słońcem/wiatrem dla siebie i swojego psa podczas wędrówki. Latem na obszarze Oglala Grassland może być bardzo ciepło i często wieje wiatr.

Zabierz ze sobą ręcznik, aby wyczyścić psa, jeśli pogoda jest deszczowa. Ziemia w Toadstool Park może być bardzo błotnista i śliska, gdy jest mokra! Obejmuje to szlaki turystyczne i żwirową drogę prowadzącą do parku. Zarówno Cool Whip i Herkules wyglądał jak oni nosić brązowe buty po jednej z naszych wycieczek!

Odkrywanie innych pobliskich miejsc przyjaznych dla psów

Podczas gdy ty i twoja czworonożna ekipa przygód są w północno-zachodniej Nebrasce, pamiętaj, aby kontynuować odkrywanie!

Park Stanowy Fort Robinson znajduje się zaledwie 30 minut na południe od Parku Geologicznego Toadstool. Jest to świetna wycieczka lub baza wypadowa dla wszystkich Twoich przygód.

Inną opcją jest udanie się na południe od Fort Robinson o około 90 minut i zobaczenie słynnego Scotts Bluff National Monument. Urwisko, które wznosi się 800 stóp nad otaczającą je doliną, było głównym punktem orientacyjnym dla każdego, kto podróżował szlakiem Oregonu.

Przejedź jeszcze kawałek i dotrzesz do Chimney Rock, innego znanego punktu orientacyjnego wzdłuż Szlaku Oregonu i Mormonów. W całej Nebrasce i na pozostałych terenach Wielkich Równin znajduje się wiele unikalnych formacji skalnych!

Pamiętaj, że Park Stanowy Custer w Południowej Dakocie znajduje się dwie godziny na północ od Toadstool we wspaniałym Black Hills. Mając 71,00 akrów do odkrycia, nie brakuje zabawnych zajęć z twoimi zwierzętami!

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Custer State Park przyjazny zwierzętom i Black Hills w Południowej Dakocie

Gotowy do zaplanowania swojej podróży? Jakie jest Twoje ulubione miejsce do odwiedzenia na Środkowym Zachodzie? Daj nam znać w komentarzach!

Zobacz także

(Odwiedzone 1 raz, 1 wizyta dzisiaj)

Powiązane artykuły
Psy

Co zrobić, gdy pies lub kot zostanie użądlony przez pszczołę?

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Odkrywanie Big Bend w Teksasie z psami

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Przyjazne psom wędrówki bez smyczy na terenach federalnych

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.