Koty

Pracownica zauważa samotnego kociaka w miejscu pracy i cieszy się, że nigdy nie przestaje szukać jego kolegów z miotu

Zobacz także

Pracownica zauważyła samotnego kociaka w swoim miejscu pracy. Była tak szczęśliwa, że nigdy nie przestała szukać jego kolegów z miotu.

Football@straycatnetwork

Około dwa miesiące temu kobieta natknęła się na malutkiego kociaka zupełnie samego w swoim miejscu pracy. Nie mogła zostawić go na pastwę losu.

Skontaktowała się ze schroniskiem dla zwierząt, ale nie mogli go zabrać, więc skontaktowała się z Camryn Lauffer, założycielką Stray Cat Network (skąd wcześniej go adoptowała). Camryn rzuciła wszystko i pospieszyła jej na spotkanie.

Znalazczyni rozejrzała się po okolicy, ale nie mogła dostrzec kociej matki ani rodzeństwa. Camryn poprosiła ją, aby szukała dalej, ponieważ istniała szansa, że jest ich jeszcze więcej.

Został znaleziony sam w miejscu pracy@straycatnetwork

Samotny kociak, pieszczotliwie nazwany Football, miał około czterech tygodni. Na początku był przestraszony, ale dzięki miękkiemu kocowi i smakołykom rozgrzał się i zaczął mruczeć. Później tego samego dnia Camryn zauważyła „pewne braki w jego tylnych łapach”.

Znalazczyni wróciła do pracy następnego ranka i kontynuowała poszukiwania kolejnych kociąt.

Następnego dnia znaleziono dwa kolejne kocięta@straycatnetwork

Pomimo tego, że rozejrzała się poprzedniego dnia, odtworzyła lokalizację i była oszołomiona odkryciem dwóch kolejnych kociąt. Camryn obudziła się z wiadomością od znalazcy. „Po raz kolejny pobiegłam je odebrać” – powiedziała Camryn w rozmowie z Love Meow.

Football natychmiast przytulił się do swoich kolegów z miotu, Birdie (pomarańczowy) i Whiffle (szary), i byli szczęśliwi, że wrócili razem.

Trzy kocięta zostały ponownie połączone@straycatnetwork

„Wszystkie wyglądały na zdrowe, ale jak nauczyłem się przez lata, wygląd może być mylący”. Kilka dni później Birdie zaczęła wykazywać łagodne objawy ataksji i letargu.

Po przeprowadzeniu kilku testów uzyskano pozytywny wynik na panleukopenię (kocią nosówkę). Camryn natychmiast zaczęła je izolować, leczyć i robić wszystko, co w jej mocy, by je uratować.

Dzięki żmudnej opiece zaczęły zdrowieć@straycatnetwork

„Starałam się zachować optymizm, ale także przygotować się psychicznie na najgorsze”. Camryn ustawiła kamerę, dzięki czemu mogła monitorować je co godzinę, przez całą dobę.

Dzięki szybkiej akcji ratunkowej, szybkiemu działaniu i żmudnej opiece, kocięta zaczęły wracać do zdrowia. Przez cały okres rekonwalescencji pozostawały niezwykle czułe.

W pełni wyzdrowiały@straycatnetwork

Camryn musiała nosić rękawiczki i fartuch, gdy zajmowała się kociętami, ale wcale jej to nie przeszkadzało i były po prostu spragnione jej uwagi.

„Pomimo tego wszystkiego, pozostały w dobrym nastroju. Cudem wszystkie przeżyły”.

Football i Whiffle@straycatnetwork

Po tygodniach leczenia kocięta opuściły swoją hodowlę i mogły swobodnie wędrować po okolicy i nawiązywać kontakty towarzyskie.

Przytuliły się do swojej przybranej mamy i wszystkie trzy mruczące silniki działały zgodnie.

Football ma wiele do powiedzenia@straycatnetwork

Football jest pełen energii i psot i uwielbia każdego, kogo spotka. Ciężko gra, ale jeszcze mocniej się przytula. „Whiffle jest zawsze gotowy do przytulania i uwielbia zasypiać w moich ramionach”.

Birdie, najbardziej przywiązana ze wszystkich, nalega na towarzyszenie swojej przybranej mamie wszędzie, gdzie się udaje.

Football i Birdie@straycatnetwork

Podąża za nią do łazienki, siada na jej ramieniu, gdy je, skacze i macha włóczką, aby „pomóc” Camryn w szydełkowaniu.

„Jej ulubioną rzeczą jestwciska się w szczelinę między moim bokiem/tyłem a kanapą, żeby zasnąć”.

@straycatnetwork

Dzięki Dobremu Samarytaninowi kocięta zostały odnalezione w samą porę, by mogły wrócić do zdrowia. Teraz kwitną, przytulając się przez cały dzień, wypełniając dom swoimi dudniącymi mruczeniami.

„To jedne z najbardziej czułych kociąt, jakie kiedykolwiek miałem”.

@straycatnetwork

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociętach i Stray Cat Network na Instagramie @straycatnetwork.

Zobacz także

Powiązana historia: Kociak czeka przy krawężniku, aż nadejdzie pomoc, a teraz rozkwita w czyimś małym cieniu