Psy

Przyjazne dla zwierząt zabawy w Tombstone, Arizona

Zobacz także

Jeśli jesteś fanem wszystkiego co związane z „dzikim zachodem”, nie będziesz chciał przegapić wycieczki do przyjaznego zwierzętom Tombstone! Miasto, w którym znajduje się OK Corral, jest przesiąknięte historią i jest wierne swojemu dziedzictwu.

Odkryliśmy przyjazne zwierzętom Tombstone, Arizona przez przypadek. Wolimy unikać miejsc, które wydają się zbyt turystyczne. Ale podróżowaliśmy z moimi rodzicami, a oni chcieli odwiedzić w Tombstone. Jestem bardzo zadowolony, że to zrobiliśmy!

Mieliśmy tak świetny czas podczas tej pierwszej wizyty, że postanowiliśmy zatrzymać się ponownie niedawno. Nasz spacer po mieście w środku tygodnia był spokojny. Właściwie to trochę za cicho. Kilka sklepów było zamkniętych, a na ulicy była tylko garstka odwiedzających.

Jeśli Twój zwierzak nie przepada za tłumem, zobaczenie przyjaznego dla zwierząt Tombstone w Arizonie w ciągu tygodnia będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli podróżujesz z towarzyskim motylem, takim jak Myles, wizyta w weekend da twojemu zwierzakowi okazję do zawarcia większej liczby przyjaciół.

CZYTAJWIĘCEJ ⇒ 15 przyjaznych zwierzętom rzeczy do zrobienia wokół Tucson, AZ

Przyjazne dla zwierząt zabawy w Tombstone, Arizona

Tombstone jest poświęcony przeszłości dzikiego zachodu i wszędzie, gdzie się obrócisz, jest ktoś, kto ma nadzieję, że wydasz kilka dolarów, aby zanurzyć się w tym doświadczeniu. Zwykle uważam, że tego typu miejsca są trochę irytujące. Ale Tombstone jest inne … ponieważ tak wiele miejsc jest szczęśliwych, aby powitać również psy!

Oto, co odkryliśmy:

Twoje zwierzę jest mile widziane, aby cieszyć się spektaklem w teatrze Bird Cage.

Ty i Twój pupil możecie wybrać się razem na wycieczkę autokarem.

Psy są mile widziane podczas zwiedzania starych kopalni pod Tombstone.

Wycieczki wózkiem również są przyjazne zwierzętom!

Gdy masz ochotę na coś do jedzenia, możesz coś przekąsić w O K Café, na rogu ulic S 3rd i E Allen. Również Brenda’s Chuckwagon w Old Tombstone Western Town ma przyjazne zwierzętom siedzenia na zewnątrz.

Podczas tej wizyty lodziarnia w T. Miller’s Tombstone Mercantile była zamknięta. Ale mamy nadzieję, że nadal serwują rożki lodowe dla psów!

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Zwiedzanie parków narodowych Arizony ze zwierzętami domowymi

To była ulubiona rzecz Ty’a w Tombstone!

Co nie jest przyjazne zwierzętom w Tombstone?

Chcemy, abyś podczas swojej wizyty w Tombstone był po właściwej stronie prawa. Pamiętaj więc, aby zwrócić uwagę na miejsca, w których zwierzęta nie są dozwolone!

Co dziwne, zwierzęta nie mogą przebywać w parku miejskim. Nie mogą też wchodzić do wnętrza zabytkowego budynku sądu.

Zwierzęta nie mogą wejść do Big Nose Kate’s Saloon – nawet na patio.

A rekonstrukcja strzelaniny w O.K. Corral nie jest przyjazna zwierzętom, ponieważ ogień z broni może przestraszyć psy. W rzeczywistości, jeśli Twoje zwierzęta są wrażliwe na głośne dźwięki, najlepiej unikać tego obszaru podczas występów.

Perspektywa przyjazna zwierzętom

Wszyscy właściciele firm, z którymi rozmawialiśmy, byli bardzo świadomi, że coraz więcej osób podróżuje ze swoimi zwierzętami. Tombstone dokłada wszelkich starań, aby się do tego dostosować.

To sytuacja, w której obie strony wygrywają: podróżujący ze zwierzętami mogą tworzyć wspomnienia ze swoimi futrzanymi członkami rodziny. Z kolei więcej turystów wydaje w Tombstone pieniądze dzięki polityce przyjaznej zwierzętom. Chciałabym, aby więcej miejsc było tak przyszłościowo myślących!

Aby poznać więcej miejsc przyjaznych zwierzętom w południowej Arizonie, zanurkuj 25 min.tów na południe od Tombstone do historycznego górniczego miasteczka Bisbee!

READ MORE ⇒ Przewodnik po podróży: Przyjazne zwierzętom Bisbee, Arizona

Zobacz także

(Odwiedzony 12,224 razy, 1 wizyta dzisiaj)

Powiązane artykuły
Psy

Przyjazne psom plaże, wycieczki łodzią, przejażdżki pociągiem i nie tylko na Florydzie!

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Pomysły na przygody przyjazne zwierzętom jesienią i zimą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

6 kroków do skłonienia psa do pozowania do zdjęć

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.