Koty

Skittish Kitten zamienia się w najbardziej przytulnego kota, jakiego kiedykolwiek widzieli, roztapia ich serca

Zobacz także

Skittish kotek zamienił się w najbardziej przytulnego kota, jakiego kiedykolwiek widzieli, i roztopił ich serca.

Fish kotekAmanda z Sparkle Cat Rescue

Bardzo nieśmiały kociak został uratowany wraz ze swoimi kolegami z miotu i przywieziony do kliniki dla zwierząt, aby uzyskać pomoc. Był bardziej płochliwy niż jego bracia i rozpaczliwie potrzebował socjalizacji.

Kociak był pokryty taką ilością brudu, że jego kolor futra ujawnił się w pełni dopiero po dokładnej kąpieli. Nadal chował się za innymi kociętami i był zbyt przerażony, by się ruszyć.

Sparkle Cat Rescue (w Burlington w Północnej Karolinie) przyjął go i od razu zorganizował mu dom zastępczy. „(Miał) taki trudny początek, ale jego przyszłość jest teraz zdecydowanie jaśniejsza”, podzielił się Sparkle Cat Rescue.

Był bardzo płochliwy, gdy przybył na ratunekSparkle Cat Rescue

Kociak o imieniu Fish był tak nieśmiały, że ciągle trzęsie się w kącie. Amanda i Garrett, wolontariusze ratunku, zapewnili mu wygodny, cichy pokój, w którym mógł się rozłożyć.

Fish powoli rozgrzewał się do swoich rodziców zastępczych i akceptował ich zwierzęta i miłość. W końcu zrobił drogę na swoich ludzi i w ich ramionach. Nawet wcisnął się pod ich koszulę, aby zapewnić sobie trochę dodatkowej opieki.

Amanda w Sparkle Cat Rescue

Fish był nadal bardzo nieśmiały i przylgnął do Amandy i Garretta, aby zapewnić sobie ciągłą wygodę. Upierał się, aby być w ich obecności i mieć wiele sesji przytulania w ciągu dnia.

„Nie mamy wątpliwości, że Fish rozkwitnie z całą miłością, która jest skierowana w jego stronę”.

Wszystko, co chciał zrobić, to przytulićAmanda w Sparkle Cat Rescue

Znaleźli słodki tabby drzemiący na ich ramieniu zamiast jego własnych łóżek dla kotów. Zamienił się w grzyb, gdy tylko był trzymany, ponieważ wszystkie zmartwienia zniknęły.

„Fish jest jednym z najbardziej przytulnych kotów, jakie kiedykolwiek spotkałem”, napisała Amanda na Facebooku.

Amanda w Sparkle Cat Rescue

Z dużą ilością zapewnień i mnóstwem uścisków dookoła, Fish powoli wyszedł ze swojej skorupy i zaczął wylegiwać się na podłodze zamiast wycofywać się do kryjówki.

Był w stanie chodzić o wiele wyższy z jego nowo odkrytej pewności siebie i stał się bardziej dociekliwy z dnia na dzień.

Sparkle Cat Rescue

Kiedy Fish poznał Basila, kota rezydenta, był całkowicie zauroczony swoim nowym przyjacielem. Pocierał o niego twarz i zaczął chodzić za Basilem po całym domu.

Basil, wychowanek Sparkle Cat Rescue, wziął malucha pod swoje skrzydła, jakby wiedział, czego Fish potrzebuje, by być odważnym.

Fish poznał Basila, kota rezydenta, i bardzo się polubiliAmanda z Sparkle Cat Rescue

Kiedy wspięli się na drapak razem, Basil wziął swojego kumpla za ramię i dał Fishowi najsłodszy braterski uścisk.

„Basil jest świetnym opiekunem i jest pielęgnowany i gra z Fish,” Sparkle Cat Rescue podzielił się.

Amanda w Sparkle Cat Rescue

„Fish rozkwita w swoim domu zastępczym, gdzie czeka na kolejny krok w kierunku znalezienia domu na zawsze. Będzie potrzebował miłego kociego kumpla, z którym będzie mógł się pobawić i adoptującego, który będzie miał czas na przytulanie.”

Amanda w Sparkle Cat Rescue

Niegdyś nieśmiały kociak urósł w siłę i odwagę. Cieszy się towarzystwem swoich ludzkich i kocich przyjaciół, a jego ulubioną rzeczą jest przytulanie się do swoich ludzi i chłonięcie całej miłości.

Amanda w Sparkle Cat Rescue

Dzięki drugiej szansie i kochającemu domowi zastępczemu, Fish zamienił się w wielką miłość i jest najszczęśliwszym kotkiem, jaki kiedykolwiek był.

Amanda w Sparkle Cat Rescue

Podziel się tą historią z przyjaciółmikończy. Śledź aktualizacje na temat Fish i Sparkle Cat Rescue na Facebooku i Instagramie @sparklecatrescue.

Zobacz także

Related story: Kocięta Turn a Corner jako Unbreakable Duo po znalezieniu poza domem, i rosną w przepiękne koty

Powiązane artykuły
Koty

Kot leżący przez kilka dni na ziemi, uratowany tuż przed Świętem Dziękczynienia, teraz topi się w rękach swoich ludzi

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kot czołga się pod płotem w poszukiwaniu pomocy, dokonuje niezwykłej przemiany i życzy sobie wymarzonego miejsca na święta

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Koty

Kociak o imieniu "Macaroni" ma wiele palców u nóg i znajduje życzliwą osobę, która pomaga mu biegać jak inne kocięta.

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.