Psy

Dziś jest idealny dzień, aby rozpocząć ten biznes opieki nad zwierzętami! – Pibbles & More Animal Rescue

Zobacz także

W Stanach Zjednoczonych 70 procent gospodarstw domowych posiada co najmniej jedno zwierzę. Ponadto, wydatki związane ze zwierzętami domowymi rosną. Sprzedaż przemysłu zoologicznego przekroczyła znak 100 miliardów dolarów po raz pierwszy w 2020 roku, z szacunkami pokazującymi, że numery sprzedaży prawdopodobnie uderzą w około 109,6 miliardów dolarów w 2021 roku.

Ponieważ gospodarstwa domowe wydają więcej pieniędzy na swoich zwierzęcych towarzyszy, to może sprawić, że jest to idealny moment, aby uzyskać nowy biznes opieki nad zwierzętami z ziemi. Jeśli zdecydowałeś, że teraz jest dobry czas, aby uruchomić firmę opieki nad zwierzętami w Binghamton, oto jak zrobić to sukces, prezentowane przez Pibbles & More Animal Rescue, Inc.

Â

Zdjęcie przez Pexels

Wybór odpowiedniego biznesu opieki nad zwierzętami domowymi do uruchomienia

Zanim zrobisz cokolwiek innego, youâll trzeba zdecydować, jaki rodzaj biznesu opieki nad zwierzętami domowymi youâll uruchomić. Opcja, którą wybierzesz, określa rodzaj przygotowań, które musisz wykonać. Na przykład, będzie to miało wpływ na licencjonowanie i wymagania dotyczące zezwoleń. Dodatkowo, to pozwoli Ci wiedzieć, jakie rodzaje dostaw, produktów lub sprzętu będziesz potrzebować.

Ostatecznie, istnieje wiele opcji dostępnych. Po pierwsze, masz klasyki: pies spacerowicz, opiekunka do zwierząt, trener psów, i groomer. Następnie, masz opcje produktu, jak rozwój własnej linii smakołyków, zabawek lub łóżka.

Sprzedaż uznanych marek poprzez cegielnię lub sklep e-commerce to kolejne podejście. Z tym, początkowe koszty mogą być wysokie, jeśli trzeba zabezpieczyć zapasów. Jednak przez drop shipping, można sprzedawać przedmioty opieki nad zwierzętami domowymi bez utrzymania zapasów na miejscu lub obsługi wysyłki, dając prostszy sposób, aby wejść do przestrzeni e-commerce.

Po tym, można dostać się do niektórych mniej popularnych nisz. Zbieranie kup, instalacja kociego patio (catio) lub budowa psiego domu to wszystko opcje. Możesz skupić się na szkoleniu toaletowym kotów lub warzeniu piwa bezpiecznego dla zwierząt. Profesjonalny fotograf zwierząt domowych jest również opcją, jak również grawer tagów lub operator opieki nad psami.

Niektórzy ludzie nawet znajdują aspirującym właścicielom zwierząt odpowiednie zwierzęta ze schroniska w ich okolicy, służąc jako rodzaj swatki. Ostatecznie, możliwości są niemal nieograniczone.

Oficjalne uruchomienie firmy

Kiedy już wiesz, jaki rodzaj działalności chcesz rozpocząć, nadszedł czas, aby przygotować się do uruchomienia. Zazwyczaj oznacza to oficjalne utworzenie firmy.

Zacznij od stworzenia biznes planu, aby uzyskać swoje kaczki w rzędzie. Będziesz musiał również wybrać główną nazwę firmy, aby wspierać swoje działania. W niektórych przypadkach, youâll chcesz iść z âdoing business asâ (DBA) nazwa, zbyt. Z tych, masz łatwiejszy czas rozgałęzienia później podczas utrzymywania wszystko pod jednym parasolem. Plus, jeśli preferowana nazwa domeny nie jest dostępna, DBA może ułatwić dążenie do alternatyw.

Po tym, trzeba będzie zarejestrować się w Nowym Jorku i przygotować się do podatków biznesowych z EIN. Następnie, uzyskać wszelkie wymagane licencje i pozwolenia. Po załatwieniu tych spraw i zaopatrzeniu się w materiały startowe, jesteś gotowy do działania.

Niekonwencjonalne strategie marketingowe dla Twojego biznesu opieki nad zwierzętami domowymi

Podczas marketingu małego biznesu, specyficzne strategie są klasyczne. Media społecznościowe są skuteczną i niedrogą opcją. Połącz to z nową stroną internetową dla Twojego biznesu opieki nad zwierzętami domowymi, a masz przyzwoite podstawy.

Problemem jest to, że niektóre z tych wypróbowanych technik nie pomogą Ci się wyróżnić. Ponieważ Binghamton i obszar Triple Cities są stosunkowo duże, będziesz chciał dodać kilka kreatywnych podejść.

Na przykład, niechPowiedzmy, że prowadzisz firmę zajmującą się wyprowadzaniem psów. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, niestandardowe drukowane torby na psie odchody mogą być doskonałą opcją. Możesz je rozdać gościom parku dla psów, lub, jeśli jest to dozwolone, ustawić stację worków na odpady wzdłuż popularnej ścieżki spacerowej dla psów, która jest dostępna dla wszystkich.

Czy jesteś pet sitter, groomer, lub pies walker, można partner z innymi nie konkurujących firm opieki nad zwierzętami dla niektórych wspólnych działań. Wraz z tradycyjnymi działaniami promocyjnymi, szukaj unikalnych opcji, które rozszerzają zasięg wszystkich.

Na przykład, możesz stworzyć kosze prezentowe dla nowych szczeniąt i kociąt wypełnione markowymi artykułami do pielęgnacji zwierząt i kuponami rabatowymi, które lokalne schroniska mogą rozdawać przy każdej adopcji. W ten sposób, oprócz rozpowszechniania informacji o swoich produktach lub usługach, pomagasz swojej społeczności i wspierasz rodziny, które witają zwierzęta w swoich domach.

Zastanów się, gdzie właściciele zwierząt domowych idą ze swoimi towarzyszami i co robią po drodze. Następnie zobacz, czy możesz znaleźć unikalny sposób zaangażowania się z nimi, co pozwoli Ci zwiększyć widoczność Twojej firmy.

Autor

Zobacz także

Nazywam się Penny Martin, miałam szczęście mieć psa w domu od dnia moich narodzin. Gdy byłam młodsza, moja rodzina zawsze chodziła do schronisk dla zwierząt po naszych futrzanych przyjaciół, a teraz, gdy jestem dorosła, robię to samo. Wiele z uratowanych psów miało ciężkie życie, ale kiedy mogę sprawić, że będą szczęśliwe w moim domu, radość w moim sercu jest niezrównana.

Powiązane artykuły
Psy

Przyjazne psom plaże, wycieczki łodzią, przejażdżki pociągiem i nie tylko na Florydzie!

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Pomysły na przygody przyjazne zwierzętom jesienią i zimą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

6 kroków do skłonienia psa do pozowania do zdjęć

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.