Psy

Odkrywanie kalifornijskich wzgórz Alabama z twoim psem

Zobacz także

Szukasz zapierającej dech w piersiach, off-gridowej przygody ze swoimi zwierzętami? Mniej niż dwie godziny jazdy od Parku Narodowego Death Valley i pięć godzin od Joshua Tree, Alabama Hills to słodka gratka dla Ciebie i Twojego psa!

Z zaokrąglonymi głazami i wytrawionym przez wiatr terenem, kalifornijskie Alabama Hills są wspaniałym miejscem do odkrywania z psem. Bureau of Land Management (BLM) nadzoruje ten spektakularny krajobraz, osadzony na wschodnim zboczu Sierra Nevadas.

To jak Park Narodowy Joshua Tree bez drzew Joshua … i z dużo większą swobodą dla Twojego psa!

Eksploracja Alabama Hills z psem Wz

górza

Alabamy są miejscem docelowym dla dziennych wędrowców, wspinaczy, obozowiczów, rowerzystów górskich i nie tylko. Zasadniczo każdy, kto lubi odkrywać wyjątkowe krajobrazy z wybitnymi widokami górskimi, pokocha to.

Cool Whip, Herkules, i spadł do kilku z tych kategorii, jak zbadaliśmy Alabama Hills w naszym psie przyjazny wynajem van przygody. Rozbiliśmy obóz, wędrowaliśmy szlakami, szukaliśmy naturalnych łuków i dokładnie cieszyliśmy się ciszą i spokojem.

CZYTAJ

WIĘCEJ ⇒ Wynajem przyjaz

nego dla

psów Adventure Van

Historia Movie

Położona tuż przy autostradzie 395 w pobliżu Lone Pine w Kalifornii, Movie Road prowadzi do Alabama

Hills.

Ta wyłożona płytami i czasami piaszczysta trasa jest możliwa do pokonania przez większość pojazdów, pod warunkiem, że będziesz jechał powoli i zachowasz szczególną ostrożność, jeśli padał deszcz.

Nazwa drogi pochodzi od licznych filmów, które były kręcone w tym rejonie. W rzeczywistości setki filmów i niezliczone reklamy zostały nakręcone w Alabama Hills! Niektóre tytuły, które możesz rozpoznać to Rawhide, How the West was Won, Tremors, Gladiator i Iron Man.

Jeśli jesteś kinomanem, weź broszurę z przewodnikiem, która pokazuje niektóre miejsca kręcenia filmów z Muzeum Historii Filmu Zachodniego w Lone Pine.

A skoro już tam jesteś, nie przegap uroczego miasteczka Lone Pine! Zaledwie 10 minut od Alabama Hills, to najbliższy dostęp do stacji benzynowych, sklepów spożywczych i restauracji. Kilka restauracji ma nawet patia przyjazne psom, kiedy będziesz chciał się wyciszyć i zrelaksować. A niektóre z hoteli mają pokoje przyjazne zwierzętom, jeśli nie jesteś na kempingu.

Kemping w Alabama Hills

Opcje kempingowe są obfite w całym obszarze Alabama H

ills.

Turtle Creek Campground (BLM), Lone Pine Campground (Forest Service) i Portagee Joe Campground (Inyo County) oferują wyznaczone miejsca dla samochodów kempingowych i namiotów.

Ponadto, dostępne są rozproszone kempingi. Jednak BLM wprowadziło ostatnio pewne ograniczenia ze względu na śmieci i odpady. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Alabama Hills Stewardship Group i BLM monitorują stan zdrowia ziemi i od czasu do czasu ogradzają obszary, aby zachować i promować wzrost rodzimych roślin. Prosimy o szacunek, jeśli zobaczysz ich bariery i uważaj, aby nie naruszać wrażliwych obszarów środowiska.

READ MORE ⇒ A Beginner’s Guide to Camping With Dogs

Hiking In Alabama Hills With A Dog

Rules for Pets at Al

abama

Hills

– Lone Pine, California: Szlaki w Alabama Hills są przyjazne zwierzętom! Psy muszą być na smyczy i sprzątane po.

Jednym z wielkich atrakcji w Alabama Hills są naturalne łuki. Mobius Arch i Lathe Arch są dwomao z najbardziej popularnych, ponieważ zapewniają one doskonale oprawione widoki na Mount Whitney, najwyższą górę w Kalifornii i najwyższy szczyt w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych! A szlak do tych łuków jest krótki i dobrze utrzymany, więc jest to świetna opcja dla każdego.

Jeśli nie masz ochoty na wędrówkę, spakuj piknik i wybierz się na przejażdżkę do Whitney Portal. Jest to około 10 mil od Alabama Hills, a droga wspina się na około 4,000 stóp! Widok na Alabama Hills z góry jest fantastyczny.

READ MORE ⇒ Off-Leash Hiking on Federal Lands

Cyclops Arch i Boot Arch można znaleźć, jeśli wyruszysz na północ od głównego obszaru w Alabama

Hills.

Nie ma żadnych znaków oznaczających szlaki do tych dwóch łuków, więc przed wyjazdem znajdź wskazówki w Internecie.

Te łuki są warte wysiłku, jeśli ty i twój pies lubicie odkrywać mniej zdefiniowane szlaki i trochę samotności. Jest też mnóstwo innych nienazwanych łuków, dziur i punktów widokowych na terenie Wzgórz, na które natkniesz się podczas wędrówki wśród głazów!

Skały na Wzgórzach są częścią zabawy. Ich unikalna tekstura sprawia, że głazy bardzo „grippy” i dość łatwe do scramble across.

Cool Whip i Hercules wspięli się na każdą napotkaną skałę i pokonali ją bez żadnego nietypowego zużycia łap. Ale buty ochronne to dobry pomysł, jeśli Twój pies ma wrażliwe łapy lub nie jest przyzwyczajony do szorstkiej tekstury.

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Jakie buty dla psów są najlepsze?

Kiedy jechać

Alabama Hills jest bardzo popularna wiosną i późną jesienią, kiedy pogoda jest idealna do zwiedzania na zewnątrz (wysokie temperatury około 65-70 stopni). Zachowaj ostrożność, odwiedzając ten obszar w lecie, ponieważ temperatury sięgają 90 stopni.

W Hills nie ma wody pitnej, więc pamiętaj, aby uzupełnić paliwo przed wyjazdem z Lone Pine. Po przybyciu do Alabama Hills, Ty i Twój pies nie będziecie chcieli go opuścić!

Czy zwiedzałeś Alabama Hills ze swoim psem? Podziel się swoimi wskazówkami w komentarzach poniżej!

Zobacz także

(Odwiedzono 4,247 razy, 1 wizyta dzisiaj)

Powiązane artykuły
Psy

Przyjazne psom plaże, wycieczki łodzią, przejażdżki pociągiem i nie tylko na Florydzie!

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Pomysły na przygody przyjazne zwierzętom jesienią i zimą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

6 kroków do skłonienia psa do pozowania do zdjęć

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.