Psy

Six Cheap Summer Road Trips With Pets – Where Will You Go?

Zobacz także

Każdy zasługuje na letnie wakacje … w tym twój zwierzak! Jeśli masz nadzieję na zrobienie kilku specjalnych wspomnień ze swoim futrzanym kumplem z podróży bez rozbijania banku, mamy cię pod opieką!

Kiedy drogi wyjazd nie wchodzi w grę, nadal istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się wakacjami. W tym roku spróbuj jednej z tych tanich letnich wycieczek drogowych ze swoimi zwierzętami!

Tanie letnie wycieczki ze zwierzętami

Zwierzęta domowe uwielbiają jeździć na przejażdżki, więc co może być lepszego niż planowanie przyjaznych dla zwierząt domowych wakacji z wycieczką drogową? Istnieje tak wiele niesamowitych miejsc do odwiedzenia w Stanach Zjednoczonych, a im bardziej oszczędnie podróżujesz, tym więcej wycieczek możesz wziąć!

Kemping samochodowy lub namiotowy pomoże utrzymać koszty na niskim poziomie, a niezależnie od tego, gdzie chcesz iść, znajdziesz ekscytujące miejsca do odkrycia. Oto niektóre z naszych ulubionych, przyjaznych dla zwierząt domowych tanich miejsc letnich wycieczek drogowych:

READ MORE ⇒ Car Camping With Pets: Przygotuj samochód, co spakować i więcej

1. Półwysep Olimpijski w Waszyngtonie

Jazda wzdłuż surowego wybrzeża Waszyngtonu z pewnością sprawi, że zabraknie Wam tchu. Z Seattle udaj się na zachód wokół południowego krańca Puget Sound do autostrady 101.

Nie przegap Ruby Beach, gdzie zwierzęta na smyczy są mile widziane, oraz Cape Flattery, najbardziej wysuniętego na zachód punktu Stanów Zjednoczonych!

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Kemping z psami – przewodnik dla początkujących

Niedrogie opcje kempingowe można znaleźć na całym Półwyspie Olimpijskim. A w Olympic National Forest i w Fort Warden State Park znajdziesz mnóstwo szlaków turystycznych przyjaznych zwierzętom.

Planuj spędzić popołudnie spacerując po uroczym centrum Port Townsend. Następnie przepłyń promem na wyspę Whidbey i spędź dzień w parku stanowym Deception Pass przed powrotem do Seattle.

>> Znajdź przyjazne dla zwierząt zakwaterowanie w pobliżu Port Townsend, WA

2. Route 66 – Illinois to California

Piękno podróży historyczną Route 66, która biegnie przez ponad 2000 mil, polega na tym, że możesz uczynić swoją wycieczkę tak długą lub krótką, jak tylko chcesz. Przechodząc przez siedem stanów i setki miast i miasteczek, każdy znajdzie coś, co go zainteresuje.

Atrakcje przyjazne zwierzętom są rozrzucone wzdłuż całej Route 66, w tym cztery z najbardziej przyjaznych zwierzętom parków narodowych w Ameryce!

Jeśli planujesz zatrzymać się na jednym z przyjaznych zwierzętom kempingów w parkach narodowych, dokonaj rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, ponieważ szybko się zapełniają. I pamiętaj, aby zakreślić te przystanki na swojej mapie: Gateway Arch, Petrified Forest, Grand Canyon i Joshua Tree.

>> Znajdź przyjazne zwierzętom zakwaterowanie w Santa Monica, CA

3. Blue Ridge Parkway – Wirginia do Karoliny Północnej

Blue Ridge Parkway to najdłuższy park liniowy w Ameryce, rozciągający się na długości 469 mil od przyjaznego zwierzętom Parku Narodowego Shenandoah do Great Smoky Mountains. Pełen malowniczych punktów widokowych, wodospadów i spektakularnych krajobrazów, Blue Ridge oferuje wiele możliwości zwiedzania ze swoim pupilem.

Kempingi znajdują się wzdłuż trasy, a obowiązkowe przystanki to Rocky Nob Recreation Area (punkt 169 mil) i Mabry Mill (punkt 176 mil).

Jeśli masz czas, zaplanuj dzień w Biltmore Estate w Asheville w Północnej Karolinie!

>> Znajdź przyjazne zwierzętom zakwaterowanie w Asheville, NC

Photo copyright: Instagram user @larues_shoes

4. Great River Road – od Minnesoty do Luizjany

Wielka Rzeka Droga National Scenic Byway biegnie wzdłuż rzeki Mississippi od północnej Minnesoty do Zatoki Meksykańskiej. Przechodząc przez miasta i małe miasteczka, jest pełna przyjaznych zwierzętom rzeczy do zrobienia i zobaczenia!

Na pewno będziesz chciał odwiedzić Itasca State Park, Effigy Mounds National Monument, Gateway Arch, Shelby Farms Park i spędzić trochę czasu w Nowym Orleanie.

Możesz przejechać całą drogę w 36 godzin, ale co to byłaby za zabawa! Zamiast tego, zaplanuj spędzenie 7 do 10 dni na zwiedzaniu Great River Road.

>> Znajdź przyjazne zwierzętom zakwaterowanie w Nowym Orleanie, LA

5. Narodowy Historyczny Szlak Lewisa i Clarka – od Illinois do Oregonu

Podobnie jak w przypadku Route 66 i Great River Road, możesz zaplanować podróż przez całą lub część Lewis and Clark National Historic Trail. Ponad 200 lat po ich wyprawie, szlak ten odtwarza drogę Lewisa i Clarka z Illinois do Oceanu Spokojnego. Oczywiście, będziesz poruszał się po drogach i autostradach, a nie po szlakach wodnych, którymi oni podróżowali!

Charles, Missouri, historyczne i niezwykle przyjazne zwierzętom miasto, znajduje się w pobliżu początku szlaku i warto się tam zatrzymać. Kolejnym z naszych ulubionych miejsc na trasie jest wioska Indian Knife River, gdzie Lewis i Clark spotkali Sakakawea. A szlak kończy się w pobliżu Portland w Oregonie – wspaniałego miejsca do odkrywania przyrody z twoim futrzanym towarzyszem podróży!

>> Znajdź przyjazne zwierzętom zakwaterowanie w Portland, OR

6. The Natchez Trace Parkway – Tennessee to Mississippi

Zarządzany przez National Park Service, Natchez Trace Parkway biegnie 444 mile od Nashville, Tennessee do Natchez, Mississippi (zobacz mapę). Bez jednego billboardu, centrum handlowego lub światła stopu, czuje się jak podróż w czasie w porównaniu do naszego zgiełku i życia!

Z ponad 100 eksponatami, znakami interpretacyjnymi i 28 przyjaznymi dla zwierząt szlakami turystycznymi i samouczkami, za każdym zakrętem Natchez Trace jest coś do powąchania!

Znajdziesz tu również niedrogie kempingi lasów narodowych, takie jak Davis Lake i Rocky Springs. Jeśli masz czas, zaplanuj dzień lub dwa na zwiedzanie uroczego miasteczka Natchez.

>> Znajdź przyjazne zwierzętom zakwaterowanie w Natchez, MS

Planowanie wycieczek przyjaznych zwierzętom

Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się iść, planowanie jest niezbędne dla tanich letnich wycieczek drogowych ze zwierzętami. Jasne, spontaniczne wskoczenie do samochodu może być ekscytujące … ale może to być również dobry sposób na wysadzenie budżetu.

Zarezerwuj kempingi, spakuj jedzenie na pikniki i zlokalizuj darmowe opcje rozrywki przed wyjazdem, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. I pamiętaj, że niedrogie podróżowanie oznacza więcej wspólnych wyjazdów!

CZYTAJ WIĘCEJ ⇒ Jak zaplanować podróż przez kraj ze zwierzętami?

Zobacz także

(Odwiedzono 8,690 razy, 1 wizyta dzisiaj)

Powiązane artykuły
Psy

Przyjazne psom plaże, wycieczki łodzią, przejażdżki pociągiem i nie tylko na Florydzie!

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

Pomysły na przygody przyjazne zwierzętom jesienią i zimą

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Psy

6 kroków do skłonienia psa do pozowania do zdjęć

Zobacz także …
Czytaj artykuł
Newsletter
Bądź na bieżąco
Zapisz się na newsletter i otrzymuj nasze posty na skrzynkę mailową.