Koty

Kociak czekał przy krawężniku, aż nadejdzie pomoc, teraz rozkwita jako czyjś mały cień

Zobacz także

Kociak, który czekał obok krawężnika, aż nadejdzie pomoc, rozkwitł w czyjś szczęśliwy mały cień.

Scarlet the kitten@bella.thebmd

Około miesiąc temu Laila D’Souza, ratownik zwierząt i założycielka Winston Memorial Foundation, wracała z pracy do domu, gdy zauważyła małą kulkę futra leżącą obok krawężnika.

Widząc duży ruch właśnie przechodzący obok, Laila zatrzymała się i poszła zbadać. Gdy podeszła bliżej, zobaczyła na poboczu malutkiego kociaka, który zamarł ze strachu. Podniosła kociaka i wróciła do swojego samochodu.

Kociak miał około czterech tygodni i nie było śladu po kociej matce ani innym rodzeństwie. Mimo ogromnego strachu, cieszyła się, że jest z dala od ruchliwej ulicy.

Została znaleziona leżąc na poboczu drogi zupełnie sama@rescueforwinston

„Na szczęście mój przyjaciel wstąpił, aby ją przybrać. Kociak (o imieniu Scarlet) był skamieniały, drżący i odmówił jedzenia”, Laila podzieliła się z Love Meow.

Scarlet otrzymała spokojną przestrzeń do dekompresji. Przez pierwsze kilka dni chowała się w kącie i startowała na najmniejszy dźwięk. „Była absolutnie przerażona, kiedy po raz pierwszy przyszła do mnie”, mama zastępcza Scarlet podzieliła się z Love Meow.

Scarlet była bardzo przerażona przez pierwsze kilka dni w opiece zastępczej@rescueforwinston

„Po prostu próbowała ukryć się wszędzie i wszędzie, aby uniknąć nas”.

Z dużą ilością jedzenia i dużą ilością cierpliwości, Scarlet zaczęła bawić się pomysłem współistnienia z ludźmi w domu. Z każdym mijającym dniem, czuła się bardziej swobodnie wokół swojej rodziny zastępczej.

Powoli, ale pewnie, zaczęła wychodzić ze swojej skorupy@rescueforwinston

„Minęło jeszcze kilka dni, zanim poczuła się w 100% komfortowo. W końcu zaczęła podbiegać do nas i ocierać się o nas głową”.

Kiedy Scarlet zrozumiała, że nie musi się już bać, wyszła z ukrycia raz na zawsze i zaczęła się bawić. Szybko ujawniła się jej hałaśliwa osobowość i stała się nie do zatrzymania.

Gdy tylko zorientowała się, że jest bezpieczna, stała się wielka personality@bella.thebmd

Scarlet goniła psa Belli i jej przybraną mamę po całym domu. Po zabawie mruczała jak szalona i zasypiała w ich ramionach.

Zobacz Scarlet kociaka i jej podróż w tym filmie:

Od tego czasu Scarlet biegała po domu ze swoją nieokiełznaną energią, jakby była właścicielem tego miejsca.

@bella.thebmd

„Ona jest naprawdę zabawna, super energiczna i figlarna. Uwielbia bawić się piórami i uwielbia przytulanki, gdy jest ciemno. Cała energia zostaje wydrenowana w ciągu dnia, więc kiedy nadchodzi noc, jest gotowa na dużo miłości”, Foster Mama powiedziała Love Meow.

„Uwielbia siedzieć na naszych ramionach i być blisko naszych twarzy”.

Scarlet lubi podążać za swoimi ludźmi wszędzie wokół domu, jak ich mały shadow@bella.thebmd

Scarlet urosła w wielkości i sile, ale niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Lubi nadzorować swoich ludzi i była małym cieniem swojej przybranej mamy wszędzie, gdzie się udaje.

Jest zawsze gotowa do zabawy i pokazuje tak wiele dzikości, gdy zauważy zabawkę z piór. W niedalekiej przyszłości Scarlet zostanie połączona z innym przybranym kociakiem, więc będzie miała stałego kumpla do turlania się i przytulania.

@bella.thebmd

Nikt nie wie, jak Scarlet znalazła się sama na ulicy, ale nigdy nie będzie musiała się martwić o jedzenie i schronienie. Jej życie będzie wypełnione radością i mnóstwem przytulanek.

@bella.thebmd

Share this story z przyjaciółmi. Więcej o ratowaniu Scarlet i Laila na Instagramie @rescueforwinston i Facebooku.

Zobacz także

Related story: Kociak przybywa jako sierota żądny ciepła i znajduje kota, który nie waha się go przyjąć